אשדוד: אלפים הגיעו לחוף הים וגילו את סוכות המצילים סגורות

המצילים בחופי אשדוד החליטו לא להגיע היום לעבודה, כחלק מסכסוך שהם מנהלים מול העירייה בשבועיים האחרונים. אלפי המתרחצים שהגיעו בשבת השרבית להצטנן בחוף זועמים על חוצפת המצילים שדווקא היום בחרו לשבות במפתיע

אלפי מתרחצים שהגיעו השבת לחופי אשדוד כדי להצטנן מהחום הכבד, נותרו ללא שירותי הצלה. הסיבה: המצילים החליטו שלא להופיע הבוקר לעבודה.

באתר אשדוד נט נכתב כי בין המצילים לבין עיריית אשדוד קיים סכסוך על נושאים כספיים ונושאי כוח אדם. בעקבות הסכסוך פתחו המצילים כבר לפני שבועיים בעיצומים, במהלכם הודיעו מספר עובדים על "מחלה" ולא הופיעו לעבודה.

בין השאר ביקשו בעיריית אשדוד ממצילים שבשנים האחרונות לא היו בסוכות המציל, אלא עבדו על החוף וקיבלו שכר מלא, לעלות לסוכות המצילים ולעבוד. בתגובה לדרישה זו, הודיעו המצילים שמגיע להם יום חופש בשבוע וכולם לקחו אותו ביום שבת.

למרות העיצומים - אנשים מתרחצים

בחופי אשדוד נמצאים בשעות אלה אלפי בני אדם, שנכנסים לים ללא שירותי ההצלה. בכדי להבטיח את שלומם של המתרחצים ואורחים הרבים המגיעים לחוף ביום שבת זה, נקט מנכ"ל עיריית אשדוד עיריית אשדוד, אילן בן עדי, מספר צעדים כדי להבטיח את שלומם של המתרחצים.

חופי הרחצה הסגורים סומנו, נתחמו ושולטו, בכל חוף הוצב פקח עירוני עם מגפון למניעת ואזהרת המתרחצים מפני הסכנה הכרוכה ברחצה בחוף ללא מציל. במקביל מתבצעים באופן שוטף סיורים ימיים על גבי אופנועי ים, לאורך גזרת החוף הצפוני והדרומי. נחזיק אצבעות, אם כן, שהיום יעבור בשלום, ללא פגיעות בנפש.