הכירו את הרכב החדש: מיטה-מכונית

שוטר תנועה באזור מירון הבחין במכונית סובארו שמעכבת את התנועה ומסכנת את כולם. הסיבה: הנהג האמיץ החליט שלא חייבים לראות בשביל לתמרן בכביש והעמיס על מכסה המנוע מזרן

האוטו שלנו גדול ובלי שדה ראייה (חדשות 2)

מרוב מזרנים לא רואים את הדרך: רס"ר אבי-טל לא האמין למראה עיניו. הוא אמנם עצר לא מעט נהגים שהפרו את חוקי התנועה במסגרת עבודתו כשוטר - אבל הפעם גם הוא לא ידע מה להגיד כשהבחין ברכב מכוסה כמעט כולו במזרנים.

האירוע המוזר התרחש באזור מירון תחילת השבוע, במסגרת פעילות שגרתית של משטרת התנועה הארצית והימ"ר של אגף התנועה בכבישי הצפון. רס"ר בן-טל זיהה מכונית סובארו לבנה שנוסעת באופן המסכן את הנהגים והולכי הרגל. הסיבה: על מכסה המנוע הונח מזרון שהסתיר את שדה הראייה לחלוטין.

על מנת לתמרן בנתיב, נסע הנהג "הזהיר" עם דלת פתוחה והוציא את ראשו מהחלון כדי לראות את הדרך. בינתיים, בשל איטיות הנסיעה, השתרכו מאחור לא מעט מכוניות ונוצר עומס תנועה כבד.

הנהג נעצר וכאשר התבקש להסביר את המעשה לא התבלבל לשנייה. "מצאתי מיטה בצד הדרך והייתי חייב לקחת אותה איתי חזרה הביתה", נימק. את המשטרה זה לא הרשים. נסיעתו של הנהג הופסקה לאלתר והעבריין הפוחז קיבל הזמנה לדין בגין נהיגה בקלות ראש.

לעדכונים שוטפים מסביב לשעון: ערוץ החדשות 

רוצים לקבל עוד עדכונים חמים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק