השכנים של אביתר: הוא ואחיו התאום לא נפרדו

בשכונת רמות בירושלים התקשו לעכל את הבשורה על מותו של אביתר אביבי, תלמיד הישיבה בן ה-13 שטבע למוות ביום כיף בבריכה. "אביתר היה ילד מיוחד", סיפרו שכניו בכאב. "הוא ואחיו התאום כמעט ולא נפרדו"

שכונה באבל. בית המשפחה בירושלים (חדשות 2)

אבל כבד ירד הערב על שכונת רמות בירושלים עם היוודע הבשורה המרה על מותו של אביתר אביבי, תלמיד ישיבה בן 13, שטבע למוות בפארק המים "גני חוגה" שליד בית שאן, לנגד עיני חבריו.

"הוא היה ילד מיוחד במינו", ציינו השכנים ההמומים, "עדין נפש". אביתר הצעיר הותיר אחריו זוג הורים, שלוש אחיות, אח ואח תאום. לדבריהם, השניים היו בלתי נפרדים. "רק שלשום ראיתי אותם משחקים ביחד - ועכשיו הוא איננו", סיפר שכן בכאב. "הגוף שלי מצטמרר".

גם בישיבת תיכונית חורב בה למד אביתר התקשו לעכל את החדשות. "הישיבה אבלה והמומה על מותו", מסר אחד מהנציגים במקום.

במשטרה ממשיכים לחקור את נסיבות האירוע ומנסים להבין כיצד טבע הנער בבריכה שעומקה כ-1.3 מטרים בלבד. הבוקר הגיע הצעיר יחד עם קבוצת תלמידים מהישיבה בה הוא לומד ל"יום כיף" בפארק. במהלך הבילוי נכנסו הנערים לבריכה, ואז אירע האסון.

חבריו של הנער הבחינו כי הוא במצוקה והזעיקו מיד את המציל שמשה אותו מהמים. צוות מד"א מאזור הגלבוע ביצע בו פעולות החייאה במקום ולאחר מכן פינה אותו לבית החולים "העמק" בעפולה, שם נקבע מותו בתום מאמצים ממושכים לנסות לייצב את מצבו.

"לא ברור כיצד הוא טבע", אמר לחדשות 2 באינטרנט רפ"ק דימה רווה, ממלא מקום מפקד תחנת משטרת בית שאן. "כל הבריכות בפארק הן בעומק מרבי של 1.3 מטרים ובמקום היו נוכחים חבריו וצוות הישיבה בה הוא לומד". במשטרה ממשיכים לחקור את נסיבות המקרה.

לעדכונים שוטפים מסביב לשעון: ערוץ החדשות 

רוצים לקבל עוד עדכונים חמים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק