חדרה: ילד בן 10 נפל מגדר - ושופד על קלשון

אנשי מכבי האש שהוזעקו לטפל בילד משכונת חפציבה בחדרה לא האמינו למראה עיניהם: ילד בן 10 שטיפס על גדר, מעד ונפל היישר על קלשון שחדר לתוך רגלו. גם לאחר מאמצים רבים לא הצליחו הכבאים לחלץ את הכלי החד מרגלו, והוא הוצא רק במהלך ניתוח חירום בבית החולים "הלל יפה" בחדרה. עכשיו הילד והכבאים יכולים לחייך

ילד מחדרה למד בצורה הכואבת ביותר מדוע לא כדאי להיכנס לחצר של השכנים ללא רשות.

הילד בן ה-10 רדף אחרי כדור שעף לחצר השכנים. הוא טיפס על הגדר המפרידה בין ביתו לבית השכנים, עלה על מדפים מפלסטיק, אבל לרוע המזל הם נשברו והוא מעד ונפל היישר על קלשון מתכת חלוד שניצב בסמוך. התוצאה: אחת משיני הקלשון חדרה לתוך רגלו של הילד.

לזירת האירוע בשכונת חפציבה בחרדה הוזעקו במהירות כוחות הצלה ומד"א כדי להעניק טיפול רפואי ראשוני לילד המבוהל. צוות כבאות בפיקודו של רס"ר צורי מכלוף הגיע למקום עם ציוד מיוחד לחיתוך סורגים והחל והצליח לחתוך את שן הקלשון שחדרה לרגל - אך לא הצליח לחלץ אותה מגופו של הילד.

הילד האמיץ, שהיה בהכרה מלאה לאורך האירוע כולו, קיבל משככי כאבים והועבר לבית החולים "הלל יפה" בעיר כששן בודדת של הקלשון עדיין תקועה בתוך רגלו. הגוף המתכתי הוצא לבסוף במהלך ניתוח שעבר בשלום וכעת הוא מתאושש מן החוויה הקשה. הכבאים באו לבקר את הילד, שסוף סוף מחייך, והזמינו אותו לבקר בתחנת מכבי האש - אולי זה ילמד אותו להיזהר יותר בעתיד.

לעדכונים שוטפים מסביב לשעון: ערוץ החדשות 

רוצים לקבל עוד עדכונים חמים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק