י-ם: צעיר ירה לעצמו בראש באמצע הרחוב

הנוסעים באוטובוס בירושלים נדהמו היום לראות צעיר כבן 25 יורה לעצמו בראש באמצע הרחוב. מהחקירה הראשונית עולה כי הצעיר ביקש מצעירה אחרת שירדה עמו באותה תחנה את אקדחה, אותו היא מחזיקה ברשיון מתוקף עבודתה כמאבטחת. הצעירה סירבה, ובין השניים התפתח ויכוח, עד שהצעיר שלף ממנה את האקדח - וירה בעצמו. מצבו קשה

אירוע יוצא דופן היום בירושלים: צעיר בן 25 ירה לעצמו בראש באמצע הרחוב לאחר שלקח אקדח ממאבטחת שנסעה עמו באוטובוס. מצבו של הצעיר קשה והוא פונה לבית החולים הדסה עין כרם.

האירוע התרחש בשעות הצהריים ברחוב אורוגוואי בשכונת קרית יובל בבירה. הצעיר, כבן 25, ירד מהאוטובוס בתחנה, פנה לצעירה אחרת שירדה באותה תחנה, וביקש ממנה את האקדח שהיא נושאת ברישיון בשל עבודתה כמאבטחת. בין השניים לא היתה היכרות מוקדמת.

הצעירה, כבת 23, סירבה לתת לו את האקדח, ובין השניים התפתח ויכוח רם שבשיאו, הצליח הצעיר להוציא מידיה את האקדח, ולמול מבטיהם הנדהמים של העוברים והשבים – ירה לעצמו בראש.

צוות מד"א שהוזעק למקום פינה את הצעיר במצב קשה לבית החולים הדסה עין כרם בעיר. המשטרה פתחה בחקירת האירוע החמור.

בשיחה עם ערוץ החדשות אמר עיסא דוויאת, הפרמדיק שטיפל בצעיר: "קיבלנו קריאה על ירי באזור קריית יובל. הגענו ומצאנו פצוע שוכב בשלולית דם גדולה, ירוי בראש. הוא נשם אבל היה במצב קריטי. היה הרבה רעש מסביב אבל השתדלתי לרכז את כל האנרגיה שלי בטיפול בו ואכן הצלחנו להציל את חייו, לפחות עד שהגיע לבית החולים, שם הוא עבר לטיפול הצוות הרפואי".