סופי עוזבת את הזנות והסמים ובוחרת בחיים

לפני שנתיים יצא אוהד איטח לעשות כתבה על זנות בת"א לחדשות 2 באינטרנט. ואז, במקרה, הוא פגש את סופי, עולה חדשה שהחליטה למרוד בהוריה ואחר-כך התמכרה לסמים והפכה לזונה. בין השניים נוצר אמון והיא הכניסה אותו ואת המצלמה לעולמה ופתחה את כל חייה בפניו. לבסוף החליטה לנצל את הצילומים כדי לצאת מהסמים ומהרחוב

בגיל 30 סופיה הייתה אמורה להיות במקום אחר. בטח לא ברחובות של דרום תל אביב, בצד הכביש, בהמתנה ללקוח הבא.

היא עלתה לארץ בתחילת שנות ה-90 ממולדובה בגיל 13 עם הוריה, צייר מפורסם ואמא ארכיטקטית. המשפחה נקלטה בבת ים ללא בעיות מיוחדות, אבל הנערה הצעירה התקשתה להשתלב. את שנות התיכון היא העבירה בין ארבעה בתי ספר ולא מצאה את עצמה בשום מסגרת.

תחילה הקימה להקת רוק רוסית, עבדה כמתרגמת של סרטים וחיה חיים כמעט שגרתיים. אך בנקודה מסוימת איבדה פשוט סופיה עניין וגילתה את הסמים שהפכו למרכז חייה.

הבחורה היפה התנתקה מהמשפחה, שלא הצליחה לעכל את המציאות החדשה, ושקעה עמוק בתהומות. כאשר נזקקה לכסף כדי לממן את ההתמכרות - החליטה לעבוד בזנות.

"הרגשתי שם טוב", היא מודה. "זה הרים לי את האגו. אני רואה שגברים חוזרים אליי, ומשלמים כסף על משהו שהם יכולים לקבל גם בחינם במקום אחר".

מסע אפל ואינטימי

יום אחד עצר לידה לקוח מסוג אחר. הבמאי אוהד איטח, שיצא להכין כתבה לחדשות 2 באינטרנט. הוא חיפש מישהי שתסכים להתראיין על עבודתה כזונה. ומה שהתחיל כריאיון קצר, הפך למסע אינטימי אל העולם האפל וההרסני שלה.

אך הצילומים עשו עוד משהו לסופיה. הם נתנו לה סיבה לנסות לצאת מהחיים האלה. ומכאן התחיל גם תהליך הגמילה הקשה ורווי האמוציות. לבסוף סופיה הצליחה לצאת מהסמים ומהרחוב. היא חזרה הבית, שבה אל המוזיקה ואפילו מקליטה אלבום חדש.

אבל העבר ההוא עדיין רודף אותה ולא מרפה. השבוע היא הייתה במעצר בית בעקבות קטטה עם מאבטחים בבית המשפט בדיון על תיק סמים מהתקופה ההיא. את ההיסטוריה, כך לומדת סופיה, קשה מאוד למחוק, ובמקרה שלה לא בטוח בכלל שאפשר.

לעדכונים שוטפים מסביב לשעון: ערוץ החדשות 

רוצים לקבל עוד עדכונים חמים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק