פיינר לאחר הזכייה: "היה מדהים"

גאווה ישראלית, הפעם בתחום הספורט: המתאגרפת הגר פיינר זכתה היום בפעם השנייה בתואר אלופת העולם לאגרוף במשקל זבוב. התחרות הדרמטית התרחשה בפעם הראשונה בישראל, בהיכל נוקיה, אליו זרמו רבים כדי לעודד את פיינר שהצליחה לשמור על התואר. צפו בתקציר הקרב של האלופה וברגעי הזכייה

היכל נוקיה ידע מעמדים מיוחדים בעבר, בעיקר כשקבוצת הכדורסל של מכבי ת"א שיחקה בו. אך אמש נרשמה היסטוריה מסוג אחר באולם, כשהגר פיינר שמרה על תואר האליפות לאחר שגברה על יריבתה הארמנית אגנס בוסה.

פיינר הפילה את יריבתה בתום חמישה סיבובים מתוך עשרה שהיו אמורים להתקיים. "היה מדהים, אבל ציפיתי לעוד סיבובים", סיכמה פיינר את התחרות המרגשת. בצוות שלה בזירה נכחו גם עדן הראל ועודד מנשה. הקרב התקיים באווירה מחשמלת מול 4,000 צופים נלהבים בהיכל.

פיינר זכתה לראשונה בתואר בחודש אוקטובר האחרון, כשניצחה בטורניר בגרמניה בקטגוריה שלה במשקל עד 53.5 ק"ג, או בשמו האחר "משקל זבוב". הערב היא הצליחה לעשות זאת שוב ולהגן על התואר היוקרתי לנשים, שלא הפסיקו להריע לספורטאית שמביאה הרבה כבוד לישראל.

אתמול נערכה השקילה של המתמודדות, אירוע שנערך לפני כל קרב, ובו התברר כי היריבה מארמניה שוקלת 3 ק"ג יותר מהמותר. למרות הדרמה הורשה לה בסוף להתחרות וכאמור גם זה לא הפריע לרוקי בלבואה הישראלית להניף את החגורה, לראשונה בארץ הקודש.