הפעוטה שנפלה מגג בירושלים יצאה מסכנת חיים

שבוע וחצי לאחר שנפלה מגובה רב בביתה שבשכונת נחלאות בירושלים, מצבה של רבקה רזאל בת ה-4 משתפר והיא יצאה מסכנת חיים. רזאל עדיין מאושפזת בטיפול נמרץ ילדים כשהיא מונשמת ומורדמת. האירוע הטרגי אירע בערב יום העצמאות, לאחר שהחליקה בזמן שעלתה עם משפחתה על סולם כדי לצפות בזיקוקי דינור

מצבה של הילדה רבקה רזאל בת הארבע משתפר. רבקה, שנפלה בערב יום העצמאות מגובה של כחמישה מטרים בעת שניסתה לראות עם משפחתה מופע זיקוקים, עדיין מורדמת ומונשמת ומצבה קשה, אך למרבה השמחה - היא יצאה מכלל סכנת חיים.

הפעוטה בת ה-4 מירושלים שנפצעה נפלה מגג ביתה בשכונת נחלאות בשעה שצפתה בזיקוקי הדינור. רבקה היא בתו של הזמר הדתי המוכר יונתן רזאל.

תפילות לשלומה התקיימו בבתי כנסת

צוות של מד"א שהוזעק בשבוע שעבר למקום ביצע בה פעולות החייאה והעביר אותה לבית החולים, כשמצבה קשה. פרמדיק מד"א שטיפל בילדה, יוסף רפאלי, סיפר לחדשות 2 כי "הילדה וההורים שלה ככל הנראה עלו לראות את הזיקוקים על הסולם. היא מעדה ונפלה מגובה רב מהסולם על הרצפה. מצבה קשה מאד". 

לאחר המקרה הטרגי התקיימו תפילות לשלומה של רבקה בבית הכנסת "אוהל משה" בירושלים ובבתי כנסת נוספים ברחבי הארץ. משפחתה של הפעוטה מבקשת להמשיך ולהתפלל לשלומה.