ילד מפ"ת ברח מהבית - וישן בפרדס

שוטרים איתרו את הילד בן ה-11 שנעדר במשך כמעט יממה בפתח תקווה. מפרטים ראשונים התברר כי הילד ישן במהלך הלילה בפרדס סמוך לעיר, ובשעות הבוקר הגיע לגינה ציבורית בעיר שם אותר במהלך סריקות. מצבו הרפואי של הילד טוב והוא הועבר לחזקת הוריו

אפשר לנשום לרווחה: במהלך סריקות שנערכו נמצא הילד בן ה-11 שנעדר מאז אתמול בשעות אחר הצהריים בפתח תקווה. מפרטים ראשונים שהתקבלו עולה כי הילד, שנמצא באחד מהגינות הציבוריות בעיר, ישן במהלך הלילה בפרדס סמוך לעיר. בנוסף דוווח שמצבו הרפואי של הילד משביע רצון, והוא אינו נזקק לטיפול רפואי.

אמש, הגיעו הוריו לתחנת המשטרה בעיר ודיווחו כי בנם נעדר. סגן ניצב פרץ רצון, קצין במשטרת פתח תקווה, סיפר בשיחה עם חדשות 2 כי הילד כנראה ברח מביתו לאחר שבית הספר בו הוא לומד אסר עליו להשתתף בחגיגות ל"ג בעומר שיתקיימו במוצאי שבת. על פי הערכות המשטרה ובני משפחתו של הילד, הוא התקשה להתמודד עם העונש הכבד ולכן נמלט. 

מי ראה את אביגיל זהבי?

במשטרה ממשיכים לחפש אחר אביגיל זהבי, נערה בת 15 שנעדרת מאז יום ראשון. החשש העיקרי של בני משפחתה טמון בעובדה שאביגיל נוטלת תרופות מצילות חיים, שלא היו איתה בוודאות כשיצאה מהבית. "היא לא לקחה איתה תיק או חפצים שמראים שהיא מתכוננת לשהייה מושכת מחוץ לבית", הוסיפה אמה בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט. "החשש העיקרי שלנו הוא שתחול הרעה במצבה שתסכן את חייה".

חבריה של אביגיל מספרים שראו פעילות שלה ברשת החברתית פייסבוק לפני כיומיים, אך שום מידע ישיר לא התקבל ממנה מאז יום ראשון. "אני מבקשת מכל מי שראה אותה או יודע היכן היא נמצאת, ליצור איתי קשר באופן אישי בטלפון 054-5791217", ציינה האם מיכל.

כל היודע דבר על מקום הימצאה של אביגיל יכול בנוסף לפנות למוקד המשטרה בטלפון 100.

לעדכונים שוטפים מסביב לשעון: ערוץ החדשות 

רוצים לקבל עוד עדכונים חמים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק