אולי ראיתם את אביגיל בת ה-15?

משפחתה של אביגיל זהבי מירושלים מחפשת אחר כל שביב מידע שעשוי להוביל למציאת בתם בת ה-15, שנעלמה ביום ראשון האחרון. "אביגיל זקוקה לתרופות מצילות חיים", סיפרה אמה בשיחה לחדשות 2 באינטרנט, "היא אמרה שהיא יוצאת לפגוש ידיד ומאז לא חזרה". המשטרה מבקשת את עזרת הציבור במציאתה

מחפשים את אביגיל זהבי (חדשות 2)

"אביגיל יצאה מהבית ביום ראשון האחרון ומאז לא שבה הביתה", כך אומרת מיכל זהבי, אמה של אביגיל בת ה-15, שנעדרת כבר ארבעה ימים. "ראיתי אותה בפעם האחרונה בשעה 17:30 אחר הצהריים, אז היא אמרה שהיא הולכת לפגוש ידיד בגן סאקר. סיכמנו שהיא חוזרת בשעה 22:00 בלילה, אבל היא לא חזרה עד היום".

החשש העיקרי של בני המשפחה טמון בעובדה שאביגיל נוטלת תרופות מצילות חיים, שלא היו איתה בוודאות כשיצאה מהבית. "היא לא לקחה איתה תיק או חפצים שמראים שהיא מתכוננת לשהייה מושכת מחוץ לבית", הוסיפה אמה בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט. "החשש העיקרי שלנו הוא שתחול הרעה במצבה שתסכן את חייה".

אחרי שלא שבה ביום ראשון בלילה, ניסו בני המשפחה להתקשר למכשיר הטלפון הסלולרי של אביגיל, אך נותרו ללא מענה. "הבנו שמשהו קרה ויצאנו לחפש אותה בעצמנו ברחבי העיר", סיפרה האם המודאגת. "ניסינו גם לדבר עם חברים שלה, אבל כולם היו מופתעים. אף אחד לא ידע לומר לנו היכן היא נמצאת. לקראת חצות כבר פנינו למשטרה".

חבריה של אביגיל מספרים שראו פעילות שלה ברשת החברתית פייסבוק לפני כיומיים, אך שום מידע ישיר לא התקבל ממנה מאז יום ראשון. "אני מבקשת מכל מי שראה אותה או יודע היכן היא נמצאת, ליצור איתי קשר באופן אישי בטלפון 054-5791217", ציינה האם מיכל.

כל היודע דבר על מקום הימצאה של אביגיל יכול בנוסף לפנות למוקד המשטרה בטלפון 100.

לעדכונים שוטפים מסביב לשעון: ערוץ החדשות 

רוצים לקבל עוד עדכונים חמים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק