מרוץ המכוניות הסתיים באופנוען הרוג

אופנוען כבן 25 נהרג הלילה לאחר שרכב בו נסעו מספר צעירים מגבעת זאב סטה מנתיבו ופגע בו. חקירת התאונה מעלה את החשד החמור כי הצעירים ערכו מרוץ מכוניות עם רכב אחר שנמלט מהמקום - ותוך כדי התחרות ביניהם, פגעו בנהג האופנוע. נהג המכונית שרוי בהלם מאז התקרית

המשטרה חוקרת מאז שעות הלילה את נסיבות מותו של תושב ירושלים בן 25, שנהרג מפגיעת מכונית בשכונת הגבעה הצרפתית בעיר. עם סיום החקירה הראשונית נראה שמרוץ מכוניות בין חבורת צעירים הוא הסיבה לתאונה הקטלנית.

התאונה אירעה בשעות הלילה בגשר הנרקיס בירושלים, אולם עדיין לא ברור מי מהנהגים פגע ברוכב. שניות לאחר התאונה הקטלנית נמלט אחד הנהגים מהמקום, כשהוא מותיר את רוכב האופנוע שרוע על הכביש מבלי להגיש עזרה.

נהג המכוניות השנייה לקה בהלם, ופונה לבית החולים לקבלת טיפול רפואי. במשטרה ממתינים שהוא יתאושש על מנת לגבות ממנו עדות, בתקווה לשפוך אור על נסיבות התאונה. "מדובר בכביש מואר עם מספר נתיבים",סיפר נתי שפירא, מתנדב זק"א שהגיע למקום.

"כשהגענו למקום התאונה רוכב הקטנוע היה שרוע במרכז הכביש ללא הכרה לאחר שנפגע אנושות מהרכב הפרטי, לצערי פעולות ההחייאה לא צלחו ונקבע מותו במקום", הוסיף המתנדב. לדבריו, באחת המכוניות נסעו מספר צעירים תושבי פסגת זאב שתושאלו במקום על ידי שוטרים.

לעדכונים שוטפים מסביב לשעון: ערוץ החדשות 

רוצים לקבל עוד עדכונים חמים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק