שתי תלמידות נפצעו בטיול שנתי בצפון

נערה בת 15 פונתה במסוק צבאי במצב בינוני לבית החולים רמב"ם בחיפה לאחר שנפלה מגובה של 8 מטרים בנחל הג'ילבון. חברתה החליקה אף היא במהלך המסלול, שברה את רגלה, ופונתה באמבולנס לבית החולים בטבריה

נפלו במהלך טיול שנתי (חדשות 2)

שתי נערות בנות 15 נפצעו היום בינוני במהלך טיול שנתי ברמת הגולן. אחת הצעירות, תלמידת בית ספר תיכון בראשון לציון, נפלה מגובה של שמונה מטרים בנחל ג'ילבון. הצוות החינוכי שליווה את הטיול הזעיק צוות של יחידת חילוץ גולן, שטיפל בה במקום עד שהעבירה למסוק צבאי שפינה אותה לבית החולים רמב"ם בחיפה.

אלי פרץ, מנהל מד"א ירדן, מסר בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט שבעקבות הנפילה, סובלת הנערה מחבלות בחלקי גוף שונים, בעיקר בחזה, ומצבה מוגדר בינוני.

חברתה שהייתה עימה החליקה גם היא ושברה את רגלה. היא טופלה בשטח על ידי חובשים והועברה באמבולנס לבית החולים פורייה שבטבריה.

לפני שבועיים נהרג אדם שטייל בסמוך להר גמל הסמוך למצפה רמון. על פי חקירה ראשונית שבוצעה אז בשטח, מעד המטייל כאשר התקרב לקצה המצוק שנחשב למסוכן מאוד מכיוון שהוא אינו מגודר. מטיילים שמעו אותו צועק כאשר הוא מעד ונפל לתהום, כוחות הצלה שזרמו אז למקום הצליחו לחלצו מן התהום, אך רופא נאלץ לקבוע את מותו.

לעדכונים שוטפים מסביב לשעון: ערוץ החדשות 

רוצים לקבל עוד עדכונים חמים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק