משאית ענק התהפכה על אולם אירועים

מזל גדול מנע אירוע רב נפגעים אתמול ביישוב ביתן אהרון שבעמק חפר, לאחר שמשאית שחנתה סמוך לאולם אירועים ביישוב התהפכה ישירות עליו. למרבה המזל, לא נערך אירוע במקום ולכן לא היו נפגעים. צוות החילוץ עבד כל הלילה כדי להרים את המשאית ההפוכה

משאית על אולם אירועים, אתמול (משטרת ישראל)

משאית חורגת: שלוותם של תושבי ביתן אהרון, סמוך לנתניה, הופרה אתמול לאחר שמשאית מנוף אימתנית שחנתה במקום התהפכה ישירות על אולם אירועים. למרבה המזל, בשעת התאונה לא התקיים אירוע במקום כך שלא היו נפגעים, אולם נגרם נזק רב לאולם האירועים.

האירוע יוצא הדופן התרחש אתמול בשעות אחר הצהריים, בשעה שנהג המשאית שחנה ביישוב סמוך לצימר עיגן את המנוף לקרקע. נראה שפעולת העיגון התבצעה בצורה לא תקינה, מה שגרם למשאית במשקל ה-23 טונות להתהפך על צידה.

"הוא הגיע לפרוק מיכל סולר של הגנרטור באולם האירועים ועבר את קו הקרקע", הסביר לחדשות 2 באינטרנט זיוון פריידין, דובר משטרת מרחב השרון. "היו אנשים במקום אבל במזל איש לא נפגע".

צוות חילוץ שהגיע למקום עסק במהלך כל הלילה במשימת החילוץ. לאורך כל הזמן הזה, חששו תושבי המקום והמחלצים כי המשאית תתהפך עוד ותמחץ תחתיה את אולם האירועים הצמוד, אולם החילוץ הסתיים בהצלחה ללא נזק נוסף למבנה.

לעדכונים שוטפים מסביב לשעון: ערוץ החדשות 

רוצים לקבל עוד עדכונים חמים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק