צעיר התאבד בקפיצה בתוך קניון עזריאלי

הקונים שהגיעו בשעות הצהריים לקניון עזריאלי בת"א נדהמו לראות צעיר בן 26 שקפץ אל מותו מהקומה השלישית למול עיני העוברים ושבים. הצעיר צנח מגובה של 5 קומות ונהרג מיד. עד ראיה: "שמעתי צעקות, הסתכלתי מעבר למעקה - וראיתי את הגופה". המשטרה מצאה בתיקו של הצעיר מכתב התאבדות

צעיר בן 26 התאבד בשעות הצהריים בקפיצה בתוך קניון עזריאלי בת"א.

עדי ראייה במקום סיפרו כי הצעיר קפץ אל מותו ללא כל התראה מוקדמת מהקומה השלישית אל קומה מינוס 2 של החניון, כל זאת למול עיניהם הנדהמות של הקונים בקניון.

זכי הלר, הדובר המבצעי של מד"א, סיפר כי כונני מד"א הגיעו למקום ומצאו את הצעיר שכוב ללא רוח חיים בקומה מינוס 2. "לא נותר להם אלא לקבוע את מותו במקום", הוסיף הלר.

"הסתכלתי מעבר למעקה - וראיתי את הגופה"

"הכל היה כרגיל ואז פתאום שמעתי אנשים צועקים 'הוא קפץ, הוא קפץ'", סיפר לחדשות 2 דניאל, עד ראייה שהיה הבוקר בקניון. "הסתכלתי מעבר למעקה ואז ראיתי את הגופה ולידה כתמי דם. זה היה מחזה מזעזע".

המשטרה סגרה את האזור למשך דקות ארוכות ואף כיסתה את הגופה כדי למנוע מהמוני הסקרנים להביט במחזה המזוויע, ורק אז פונתה גופתו של הצעיר מהמקום.

הצעיר השאיר אחריו בתיקו מכתב התאבדות מפורט המסביר את מניעיו, כך שהמשטרה שללה את החשד שמדובר באירוע פלילי ובודקת בשעה זו את נסיבות האירוע.

לעדכונים שוטפים מסביב לשעון: ערוץ החדשות 

רוצים לקבל עוד עדכונים חמים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק