י-ם: בת 14 התמוטטה בביתה ומתה

השבוע הזה הסתיים בצורה עצובה למשפחה בירושלים. נערה בת 14 שחשה לא בטוב התמוטטה לפתע בביתה ואיבדה את ההכרה. "התחלנו לעשות פעולות החייאה מתקדמות שנמשכו כמעט שעה וחצי, אך לבסוף נאלצנו לקבוע את מותה", אמר פרמדיק של מד"א י-ם לחדשות 2 באינטרנט. האם סיפרה כי הנערה סבלה משיעול בחודש האחרון

הנערה פשוט התמוטטה ומתה. אילוסטרציה (Getty Images)

טרגדיה בירושלים: נערה בת 14 התמוטטה היום ומתה בביתה ברחוב הסיירת הירושלמית בשכונת פסגת זאב בצפון-מזרח ירושלים. צוות מד"א שהוזעק לדירה החל בניסיונות החייאה ממושכים, אך נאלץ לבסוף לקבוע את מותה. הרקע למקרה לא ברור.

"הגענו לדירה וראינו את הנערה כשהיא מחוסרת הכרה, לא נושמת ובלי דופק", סיפר לחדשות 2 באינטרנט עיסא דוויאת, פרמדיק של מד"א ירושלים. "התחלנו לעשות פעולות החייאה מתקדמות שנמשכו כמעט שעה וחצי, אך לבסוף נאלצנו לקבוע את מותה, לצערנו", הוסיף דוויאת.

בשעת המקרה היו בדירה רק האם ובתה. "האמא סיפרה לנו שבתה השתעלה ולא הרגישה טוב כבר חודש ימים, אבל היא לא ידעה לספר מה הוביל למקרה", אמר דוויאת. "התגובה שלה למקרה הייתה קשה מאוד", הוסיף. לאחר קבלת הדיווח במד"א הגיעו לדירה גם שוטרים ממשטרת ירושלים, אך לא נבדק כעת כיוון לפלילים.