טרגדיה ביום העצמאות: פעוט שתה נוזל להדלקת פחמים ונפגע קשה

לבית החולים "שיבא" בתל השומר פונה תינוק בן שנתיים מראש העין, שלגם בטעות נוזל להצתת פחמים בעת שמשפחתו חגגה את יום העצמאות. מצבו של הילד מוגדר קשה והוא מונשם ומורדם. אמו ההמומה: הוא שיחק ליד המנגל וכשאיש לא הבחין - לגם מהנוזל המסוכן

טרגדיה בצל שמחת החג: פעוט בן שנתיים מראש העין פונה במצב קשה למרכז הרפואי "שיבא" בתל השומר לאחר ששתה בטעות נוזל להדלקת פחמים.

מחקירה ראשונית של האירוע עולה כי האם הזעיקה את צוות מד"א-ירקון לאחר שהבחינה כי בנה הקטן מתקשה לנשום, ואז מיהרה לשטוף את פיו במים. הפרמדיקים שהגיעו למקום פינו את הפעוט לבית החולים כשהוא מורדם ומונשם, ומצבו מוגדר קשה. שני אחיו הגדולים של הפעוט ששהו יחד עמו - לא נפגעו.

אמו המבוהלת של התינוק, שממאנת לעזוב את מיטת בנה בבית החולים, סיפרה לצוות הרפואי כי הילד שיחק ליד המנגל, וכאשר לרגע אחד איש לא הבחין בנעשה - לגם מהחומר להצתת פחמים והחל להיחנק. "רק בהמשך תיגבה ממנה עדות בצורה מסודרת ויוחלט אם לפתוח בהליכים נגדה בחשד לרשלנות", סיפר רפ"ק משה (איקו) שחר ממשטרת ראש העין לחדשות 2 באינטרנט.

הפעוטה שנפלה מהגג עדיין במצב קשה

במקביל, מוסיף להיות קשה מצבה של רבקה רזאל, הפעוטה בת ה-4 מירושלים שנפצעה אמש קשה לאחר שנפלה מגג ביתה בשכונת נחלאות. רבקה היא בתו של הזמר יונתן רזאל.

מחקירת האירוע עולה כי הפעוטה נפלה כשצפתה בזיקוקי דינור ממרפסת ביתה. צוות של מד"א שהגיע למקום ביצע בה פעולות החייאה והעביר אותה לבית החולים הדסה עין כרם.

במשך היום התקיימו תפילות לשלומה של רבקה בבית הכנסת "אוהל משה" בירושלים ובבתי כנסת נוספים ברחבי הארץ. משפחתה של הפעוטה מבקשת להמשיך ולהתפלל לשלומה.

לעדכונים שוטפים מסביב לשעון: ערוץ החדשות 

רוצים לקבל עוד עדכונים חמים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק