פועל בניין נהרג כשנפל מגובה רב באתר בנייה בהרצליה

בהרצליה מעד פועל בניין כבן 30 באתר בנייה ונפל מגובה רב במהלך עבודתו. לצוות מד"א ירקון שהגיע למקום לא נותר לעשות הרבה, אלא לקבוע את מותו. במקביל, כמעט באותה שעה, צנח פועל בניין בחיפה מגובה רב ונפצע אנושות. בכפר טורען נפצע פעוט בן 3 לאחר שנפל מגובה ונחבל

נפילות מגובה רב. אילוסטרציה (חדשות 2)

טרגדיה בהרצליה: פועל בניין כבן 30 נהרג בשעות אחר הצהריים לאחר שנפל מגובה באתר בנייה ברחוב הבריגדה היהודית בהרצליה, סמוך לשדה התעופה בעיר. צוות של מד"א ירקון שהוזעק למקום ניסה לבצע בו פעולות החייאה, אך לבסוף נאלץ הרופא לקבוע את מותו.

"סמוך לשעה 16:30 קיבלנו דיווח על פועל שנפל מגובה רב באתר בנייה והוצאנו למקום ניידת של טיפול נמרץ", סיפר לחדשות 2 באינטרנט ניקי כפרי, דובר מד"א ירקון. "כשהצוות הגיע למקום הוא כבר היה ללא רוח חיים, עם פגיעת ראש מאוד חמורה, וכבר לא היה יותר מדי מה לעשות", הוסיף כפרי. במקום היו מספר עוברי אורח שחזו ברגע הנפילה כשהסתובבו באזור.

במקביל בחיפה, נפל צעיר בן 25, פועל בניין אף הוא, מגג בגובה רב בדרך יפו שבעיר. צוות מד"א שהגיע למקום פינה אותו באורח אנוש לקבלת טיפול בבית החולים רמב"ם בעיר. משטרת חיפה ומשרד העבודה פתחו בחקירת נסיבות האירוע.

גם בטורען נפצעה פעוטה באורח בינוני, ככל הנראה גם כן לאחר שנפלה מגובה. הוריה של הפעוטה הביאו אותה למרפאה בכפר כשהיא סובלת מפגיעות ראש וטענו כי נפלה. צוות של מד"א פינה אותה לקבלת טיפול בבית החולים רמב"ם.