לרגל יום העצמאות: דגל ישראל צונח מהשמיים

שלושה ימים לפני יום העצמאות ה-62 של ישראל, וברחבי הארץ כבר ריח של חגיגות: בחוף הבונים צנחו שני מדריכי צניחה עם דגל ישראל ענק, ועשרות ילדים יצרו את דגל הלאום הגדול בעולם - מבקבוקים ממוחזרים. גם ההיערכות לטקסים הממלכתיים הולכת ונשלמת

שלושה ימים לפני יום העצמאות, ויש מי שלא מסתפק בדגל הסטנדרטי: שני מדריכי צניחה חופשית של מרכז הצניחה "פאראדרייב" צנחו היום מגובה של 12 אלף רגל כשהם מניפים את דגל ישראל באוויר.

מיד אחרי היציאה מהמטוס הניפו השניים יחדיו את הדגל, בגודל מטר על מטר וחצי של כחול לבן. הצנחנים נחתו בשלום בחוף, וכל הצופם הנרגשים היו מרוצים מהמחווה והגאווה הישראלית בצניחה.

ובמקביל: ברחבי הארץ נמשכת ההיערכות ליום העצמאות ה-62 של מדינת ישראל. ילדי המועצה האזורית חוף השרון יצרו היום את דגל הלאום הגדול ביותר בעולם - כולו מבקבוקים ממוחזרים.

ההכנות לחגיגות העצמאות נשלמות

הדגל מתנשא לגובה של 15 מטרים ורוחבו 30, ומורכב מעשרות אלפי בקבוקים - שנתרמו על ידי אחת החברות לאיסוף בקבוקים. ביום העצמאות הקרוב הדגל הזה יוצב על כביש החוף, וסביר להניח שיהיה קשה להתעלם ממנו.

בתוך כך, נמשכת ההיערכות הממלכתית ליום העצמאות: ברחבת הרצל בירושלים נשלמות ההכנות לטקס המרכזי לחגיגות יום העצמאות, ובשמי הארץ מבצעים טייסי צה"ל תמרונים אחרונים למפגן האווירי המסורתי.