בגלל תרגיל: הפקק של המדינה

עומסי תנועה כבדים במיוחד נרשמו משעות הצהריים במרכז בשל תרגיל משולב של כוחות הביטחון, עליו לא נמסרה הודעה מראש. במסגרת התרגיל נסגרו כבישים ונוצרו פקקי ענק שהותירו נהגים עצבניים - דווקא ביום חמישי

עומסי תנועה כבדים במיוחד נרשמו משעות הצהריים באזור מרכז הארץ בשל תרגיל משולב של כוחות הביטחון שמדמה השתלטות מחבלים על חמישה מוקדים שונים והתבצרות עם בני ערובה. לאחר שעות ארוכות של המתנה הוסרו כל החסימות. "התנועה מתנהלת כסדרה", אומרים במשטרה ומסבירים כי עומס התנועה כעת אופיינים לימי חמישי. עם זאת מורגשים עדיין עומסים בנתיבי איילון, בכביש מספר 4, בכביש מספר 1 ביציאה מירושלים ובכביש החוף.

במסגרת התרגיל שנועד לבחון את המוכנות המבצעית נסגרו לא מעט כבישים ונוצרו פקקי ענק שהותירו את הנהגים עצבניים וחסרי סבלנות במיוחד.

רבים מהנהגים הביעו מחאה על כך שדווקא ביום חמישי הוחלט לבצע תרגיל, אך במשטרה מבהירים כי מדובר בפעולה שנועדה למעשה להבטיח את שלום הציבור. "הכי קל היה לעשות את זה ב-02:00 כשאין מכוניות, אבל אנחנו צריכים לבדוק את עצמנו לא כשאין כלום", מנמק נצ"מ ישראל ג'יבלי, מפקד משטרת התנועה. "כך אנו בוחנים את המוכנות כדי שבעתיד נוכל לטפל באירועים שחלילה יקרו באופן הטוב ביותר".

היכן ישנם עומסים?

-בכביש מספר 20 בנתיבי איילון לשני הכיוונים.
-כביש מספר 1 מגנות לכיוון קיבוץ גלויות.
-בכביש מספר 2 מאולגה לכיוון בית ינאי.
-בכביש 4 מכיוון אשדוד ליבנה.
-בכביש 4 מגנות לראשון לציון.

רוצים לקבל עוד עדכונים חמים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק