הפייסבוק תיעד: "המנוחה" מהעבודה - נוצלה לריקודים באילת

גננת שהתלוננה על כאבי גב וקיבלה חופשת מחלה בביתה ירדה לאילת במקום לשכב במיטתה, והעלתה תמונות שלה רוקדת במלון בעיר. מנהלת הפעוטון ראתה את התמונות בדף הגננת ב"פייסבוק" - ופיטרה אותה

התמונות בפייסבוק הסגירו את הגננת. ארכיון (חדשות 2)

בפעם הבאה שאתם מתחמקים מהעבודה, זכרו לדאוג שלא להיתפס: גננת מפעוטון בבאר שבע שטענה כי אין ביכולתה להגיע לעבודה, נסעה במקום זאת לאילת - אך ביצעה טעות קריטית והעלתה תמונות מהבילוי לדף ה"פייסבוק" שלה. מנהלת הגן שזיהתה אותה בתמונות - פיטרה אותה מעבודתה.

הגננת התלוננה לפני כשלושה חודשים על כאבי גב חזקים, וקיבלה עשרה ימי מחלה מהרופא. לפי הפרסום הבוקר בעיתון "מעריב", מנהלת הפעוטון האמינה שהגננת מרותקת למיטתה ואינה מסוגלת להתייצב לעבודה בגן. אלא שכמה ימים לאחר מכן שמעה במקרה שהגננת כלל לא העבירה את "חופשת המחלה" במיטתה בבית - אלא נסעה לסוף שבוע באילת.

המנהלת החליטה לאמת את השמועה, ונכנסה לדף ה"פייסבוק" של הגננת. לתדהמתה, גילתה שם תמונות של הגננת מפזזת ברחבת הריקודים במלון יחד עם בני משפחתה, שמחה ומאושרת - וכלל לא נראית סובלת מכאבי גב. בעקבות כך, החליטה המנהלת לפטר את הגננת לאלתר. כעת תובעת הגננת 10,000 שקלים פיצויי פיטורים.

רוצים לקבל עוד עדכונים חמים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק