בן 54 נהרג בתאונת דרכים בצפון

הקטל בכבישים נמשך. גבר בן 54 נהרג בתאונת דרכים בצומת משהד לאחר שאוטובוס לא נתן לו זכות קדימה בצומת והתנגש ברכבו בעוצמה. בתאונות דרכים אחרות נפצע קשה ילד בן 10 בפתח תקווה ורוכבת אופניים נפצעה אף היא קשה לאחר שרכב פגע בה במודיעין. מתחילת השבוע נהרגו בכבישים ארבעה בני אדם

הקטל בכבישים נמשך, ארכיון (חדשות 2)

אדם נהרג, ושני בני אדם נוספים, בהם ילד בן 10, נפצעו קשה בסיכומו של יום קשה בכבישי ישראל. גבר בן 54 נהרג לאחר שאוטובוס ורכב מסחרי התנגשו בצומת משהד הסמוכה לנצרת. שמו של ההרוג הוא עבאס חוסני פחרי, תושב כפר קנא.

בתחילה פונה הגבר במצב קשה לבית החולים העמק בעפולה, שם נלחמו הרופאים על חייו אך נאלצו בסופו של דבר לקבוע את מותו. מחקירה ראשונית של התאונה עולה כי ככל הנראה נהג האוטובוס לא נתן זכות קדימה לרכב בו נהג ההרוג ופגע בו בעוצמה.

בשתי תאונות דרכים קשות אחרות נפצעו קשה שני בני אדם. בפתח-תקווה נפצע קשה ילד בן 10 לאחר שנפגע מרכב חולף במרכז העיר. הילד פונה במהירות על ידי אמבולנס של מד"א ירקון לבית החולים בילינסון בעירו. במודיעין נפגעה רוכבת אופניים מרכב, והיא פונתה במצב קשה לבית החולים שיבא בתל השומר, המשטרה חוקרת את נסיבות התאונה.