טראנס, ריקודים ומתנחלות במעלה רחבעם

אם תחפשו באתר של תנועת ההתיישבות אמנה פרטים על הישוב מעלה רחבעם שבמזרח גוש עציון, תלמדו שהישוב הוקם על ידי אנשים המאמינים בקיום חיים משותפים וכבוד הדדי בין דתיים וחילוניים. אבל ודאי יעניין אתכם לדעת שביישוב מתקיימות מסיבות טראנס מסוג אחר שמשתתפיהן מגיעים אליהן דרך הפייסבוק

גם בהתנחלויות עושים חיים: מסיבות לאור ירח, עשרות מבלים רוקדים במשך שעות בטבע ומוזיקת טראנס. לא מדובר במסיבות טבע בצפון, וגם לא במסיבות פרטיות בתל אביב - אלו הן מסיבות הטראנס שמתקיימות ביישוב מעלה רחבעם שבמזרח גוש עציון.

אם תחפשו באתר של תנועת ההתיישבות אמנה פרטים על היישוב מעלה רחבעם, תלמדו שהיישוב הוקם על ידי אנשים המאמינים בקיום חיים משותפים וכבוד הדדי בין דתיים וחילוניים. מלבד זה יעניין אתכם ודאי לדעת שבמעלה מרחבעם מאמינים בעבודה עברית, מרחב מחיה גדול לכל תושב, השתלבות בסביבה, שמירה על הטבע וחיים ללא גדר. אבל מה שכנראה הכי יעניין אתכם הן מסיבות הטראנס שמתקיימות ביישוב.

"גם בהתנחלויות עושים חיים - בלי צורך בסמים", מספר דרורי בר לבב, תושב המקום שמשתתף במסיבות האלו. כדי לגייס את המבלים שיגיעו להשתתף במסיבות, המארגנים משתמשים ברשתות החברתיות. "אמנם אנחנו נמצאים בחלק המזרחי של גוש עציון, אבל מתברר שפייסבוק נותן לנו שירות מאוד יעיל באיסוף האנשים למסיבה. יחד עם זאת חשוב לי להדגיש שזה לא העיסוק המרכזי של אנשי היישוב".

בהכנת הידיעה השתתף עמיחי אתאלי

לעדכונים שוטפים מסביב לשעון: ערוץ החדשות 

רוצים לקבל עוד עדכונים חמים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק