"משפחת הפעוטה שנדרסה למוות - ממוטטת"

בני משפחתה של הפעוטה שנדרסה בשלומי עדיין מתקשים לעכל את גודל האסון שפקד אותם. ראש עיריית שלומי וחברם הקרוב של בני המשפחה סיפר לערוץ החדשות על מצבם הקשה: "מצאתי כמצופה משפחה ממוטטת, שנמצאת במשבר גדול מאוד"

יממה חלפה מאז הטרגדיה שאירעה ביישוב שלומי, ובני המשפחה והחברים עדיין מתקשים לעכל את גודל האסון שפקד אותם. אתמול בשעות הצהריים, במהלך חגיגה משפחתית דרס למוות , על פי החשד, אחד מבני המשפחה את אחייניתו בת השנתיים, כשיצא עם רכבו מהחניה ולא הבחין בה כששיחקה מאחורי הגלגלים.

גבריאל נאמן, ראש המועצה המקומית של שלומי וחבר קרוב של המשפחה, סיפר לערוץ החדשות על התחושות בבית המשפחה האבלה. "לפני שעה קלה חזרתי מבית המשפחה, ומצאתי כמצופה משפחה ממוטטת, שנמצאת במשבר גדול מאוד", אמר נאמן.

"האח שדרס את הילדה יושב שפוף עם ראש למטה לא מוכן לתקשר עם אף אדם. לעומת זאת האמא בוכה ומבקשת את הילדה חזרה והאבא יושב בשקט", מתאר ראש העיר. "זה מראה קשה מאוד, מבטים קורעי לב , שלומי כולה מרגישה צער גדול מאוד".

נאמן מוסיף כי היישוב כולו שמכיר את המשפחה, משתתף בצערם. "גדלתי ביחד עם המשפחה, מאז שהיינו ילדים קטנים", הוא מספר, "אני מכיר את המשפחה אחד אחד, גדלנו ביחד, אכלנו ביחד, צחקנו ביחד, והנה קורה אסון כזה אני ממש מרגיש זאת כאחד מבני המשפחה". לדבריו מגיעים אנשים רבים מהיישוב ומאזורים שונים בארץ כדי לנחם את המשפחה האבלה.

ניסו לבצע החייאה בפעוטה

אתמול בשעות הצהריים הובאה פעוטה בת שנתיים ללא רוח חיים לבית החולים נהריה, לאחר שנדרסה למוות בשטח היישוב. מחקירה ראשונית של האירוע הקשה עולה כי הדוד יצא מבית המשפחה, שם חגגו את המימונה, ונכנס לרכבו. ככל הנראה הוא נסע אחורה, לא הבחין בילדה וכאשר התקדם פגע בה בראשה.

בני המשפחה מיהרו לפנות את הפעוטה לבית החולים בנהריה, אך זה היה מאוחר מדי. "ניסינו לבצע בה החייאה במשך חצי שעה", סיפר מנהל חדר המיון בבית החולים נהריה, ד"ר ז'ק סטולרו. "אך לבסוף נאלצנו לקבוע את מותה".

רוצים לקבל עוד עדכונים חמים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק