התחזית: השרב נשבר ונעשה קריר

מתכננים לנצל את המשך החופש לעוד טיולים? כדאי שתעברו מגופיה לחולצה עם שרוולים כי היום מתקרר בחוץ. מזג האוויר השבוע צפוי להיות הפכפך, עם מגמה של ירידה בטמפרטורות. אחרי הטמפרטורות השרביות אתמול, היום הן ינועו באזור המרכז סביב ה-24 מעלות כשבצפון הן צפויות להיות טיפה יותר גבוהות

אתמול הלכנו לים - היום פחות (חדשות 2)

טיילתם? נפשתם? נהניתם? לקראת החופש שעוד מעט מסתיים מתחילים להיגמר גם ימי החום האביבי והחל מהיום יתקרר במקצת. בימים האחרונים שעוד נותרו לכם לטייל, כדאי שתשקלו להחליף את הגופייה בחולצה עם שרוולים קצרים לפחות, כי היום תחול ירידה ניכרת בטמפרטורות בכל רחבי הארץ. עם זאת, עדיין יהיה חם מהרגיל לעונה.

הטמפרטורות באזור המרכז ינועו לקראת שעות הצהריים באזור ה-24 מעלות ויהיה מעונן חלקית. בערב תצנחנה הטמפרטורות לאזור ה-14 ויהיה קריר. בצפון תהיינה הטמפרטורות קצת יותר חמות עם 27 מעלות באזור טבריה, 26 בעפולה ועמק יזרעאל ו-25 בקרית שמונה. באילת, עיר השמש הנצחית, תעמודנה הטמפרטורות על 32 מעלות.

הלחות ברחבי הארץ תמשיך להיות גבוהה יחסית לעונה עם 65% בתל אביב, 45% בירושלים, 60% בחיפה ורק 20% באילת. לידיעת הגולשים, הרוחות שתנשבנה ברחבי הארץ לא צפויות להיות חזקות במיוחד והן ינועו בין 15 ל-30 קמ"ש.

מזג האוויר החל ממחר צפוי להיות די הפכפך. בחג עצמו לא צפוי שינוי של ממש בטמפרטורות, לטוב ולרע, והן תישארנה דומות להיום. ביום שלישי תחול עליה קלה בטמפרטורות ויהיה חם מהרגיל. עם זאת, ביום רביעי הטמפרטורות שוב צפויות לרדת.

לעדכונים שוטפים מסביב לשעון: ערוץ החדשות 

רוצים לקבל עוד עדכונים חמים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק