רוכב אופניים נפצע אנוש מרכב פוגע

שני רוכבי אופניים נפצעו כאשר רכב פרטי פגע בהם, סמוך לצומת מגדל בצפון. אחד הרוכבים, בן 29 נפצע אנושות ופונה לבית החולים פוריה בטבריה. הרוכב השני נפצע קל ופונה גם הוא לבית החולים. שלשום בכפר קאסם, אב דרס את בנו בן השנתיים וברח – המשטרה פתחה בחקירת האירוע

תאונת דרכים קשה בצפון הארץ: בתאונה שאירעה בכביש 90 סמוך לצומת מגדל, רכב פרטי שנסע צפונה פגע בשני רוכבי אופניים שרכבו באותו הכיוון. כתוצאה מכך אחד הרוכבים, גבר בן 37 מקרית גת נפצע אנוש, ופונה על ידי מסוק לבית החולים פוריה בטבריה. חברו נפצע קל.

מצבו של הרוכב שנפצע אנוש התייצב לאחר שפונה לבית החולים בטבריה, והוא הועבר להמשך טיפול לבית החולים רמב"ם בחיפה. הרוכב השני, בן 29 פונה גם הוא לבית החולים פוריה כשהוא במצב קל.

צוותי משטרה הגיעו למקום התאונה ופתחו בחקירת המקרה. בעקבות תאונת הדרכים, נתיב אחד בכביש שבצומת מגדל נסגר לתנועה ובמקום מתבצעת הכוונה של הנהגים. לא צפויים עומסים חריגים באזור.

שלשום: דרס את בנו ונמלט

תושב כפר קאסם נעצר שלשום בערב בחשד כי דרס למוות את בנו בן השנתיים וחצי - ונמלט מבלי לדווח. מידע מודיעיני שקיבלה המשטרה הוביל לביתו של החשוד, ובתום חקירה קצרה הוא נעצר.

החשד עלה, לאחר שבמד"א התקבל דיווח על פעוט אלמוני שנפגע בתאונת דרכים ביישוב. הוא הועבר לבית החולים בילינסון בפתח תקווה, שם מת מפצעיו, מבלי שהתלווה אליו אף בן משפחה. הרופאים גילו על גופו של הפעוט סימני דריסה - ומשטרת ראש העין פתחה בחקירה.

רוצים לקבל עוד עדכונים חמים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק