התחזית: ממשיכים ליהנות מהשמש גם בהמשך החג

מזג האוויר ממשיך להיות אידיאלי לטיולים, ועם ישראל יוצא לטבע ולאתרים של רשות הטבע והגנים. במהלך היום יהיה נאה, תורגש עלייה נוספת בטמפרטורות ויהיה חם ויבש מהרגיל. רק במהלך החג השני יישבר השרב והטמפרטורות ירדו. בכבישים ובמוקדי הבילוי צפוי עומס

עם ישראל ממשיך לנצל את מזג האוויר האביבי ויוצא לטייל בהמוניו גם בסוף השבוע. מזג האוויר ממשיך להיות אידיאלי לבילוי בחול המועד. הבדלי הטמפרטורות בין היום ללילה ממשיכים להיות גדולים. היום יהיה חם ויבש מהרגיל עם 27 מעלות לאורך החוף ובירושלים, 30 מעלות בים המלח, 31 בבאר שבע, ו-30 מעלות ברחובות באילת יגיעו הטמפרטורות ל-35 מעלות.

מחר ימשיך להיות שרבי עם טמפרטורות שחוצות את קו ה-30 מעלות, כמעט בכל הארץ. ביום ראשון השרב יישבר והטמפרטורות יצנחו בחמש מעלות אך עדיין יהיה חם מהרגיל עם מזג אוויר נוח מאוד. בחג, יום שני, מזג האוויר ימשיך להיות נוח ונעים.

קק"ל: פחות מלכלכים

אלפי ישראלים פקדו בימים האחרונים את אתרי הבילוי והטיולים ברחבי הארץ ויצרו עומס בכבישים. יערני הקרן הקיימת לישראל (קק"ל) דיווחו על למעלה מ-250 איש שמטיילים בכל יערות הארץ, ועל פי ההערכות היערות צפויים להתמלא אף יותר.

בקק"ל הביעו שמחה וציינו כי השנה הישראלי מלכלך פחות, או שלפחות הוא מנקה אחריו. יערני קק"ל דיווחו כי ברוב המוקדים דאגו המטיילים לאסוף בשקיות את האשפה שהשאירו וזרקו את השקיות לפחי אשפה ייעודיים. בקק"ל מברכים ומבקשים להמשיך לשמור על הניקיון. בנוסף, מזכירים בקק"ל כי יש לפעול לפי הוראות הבטיחות והזהירות בנהיגה ובהליכה בדרכי ובשבילי יער.