חשד: דרס למוות פעוט - וברח

במשטרת ראש העין חוקרים האם תושב כפר קאסם דרס למוות פעוט בן שנתיים וחצי - ונמלט מהמקום מבלי לדווח על כך למשטרה. רק בעקבות מידע מודיעיני הצליחו להגיע לביתו של החשוד, שהותיר את הפעוט בזירת התאונה

חשד ל"פגע וברח" בכפר קאסם. ארכיון (חדשות 2)

תושב כפר קאסם נעצר הערב בחשד כי דרס למוות את בנו בן השנתיים וחצי - ונמלט מבלי לדווח. מידע מודיעיני שקיבלה המשטרה הוביל לביתו של החשוד, ובתום חקירה קצרה הוא נעצר.

החשד עלה, לאחר שבמד"א התקבל דיווח על פעוט אלמוני שנפגע בתאונת דרכים ביישוב. הוא הועבר לבית החולים בילינסון בפתח תקווה, שם מת מפצעיו, מבלי שהתלווה אליו אף בן משפחה. הרופאים גילו על גופו של הפעוט סימני דריסה - ומשטרת ראש העין פתחה בחקירה.

מידע מודיעיני שהגיע למשטרה "חיבר" בין מותו של התינוק לתאונת דרכים שלא דווחה למשטרה בכפר קאסם. החוקרים הגיעו לביתו של הנהג שנמלט, על פי החשד, מזירת התאונה - ועצרו אותו לחקירה.

חג של תאונות

בתאונות דרכים נוספות הערב ברחבי הארץ, נפצעו שישה בני אדם. בכביש 90, סמוך לקריית שמונה, פגע רכב פרטי בהולכת רגל ופצע אותה באורח אנוש. במשטרה פתחו בחקירת נסיבות האירוע.

עוד קודם לכן נפצעו חמישה בני אדם נוספים, אחד מהם קשה, בתאונה בכביש 65 ליד צומת קדרון שבצפון. הפצוע הקשה פונה באמצעות מסוק לבית החולים רמב"ם בחיפה, בעוד שיתר הפצועים - אחד בינוני ושלושה קל, פונו לבית החולים "פוריה" סמוך לטבריה.