האמא מבקשת: ספרו לי על אלירז

מרים פרץ, אמו של רס"ן אלירז פרץ ז"ל שנפל בכיסופים, מבקשת מכל מי שהכיר את בנה לכתוב לה עליו. עד כה קיבלה פניות רבות - המגלות פרטים שלא ידעה על אלירז

כמעט שבוע ימים לאחר נפילתו של רס"ן אלירז פרץ בתקרית הקשה בכיסופים, פונה היום אמו, מרים, לכל מכריו: כיתבו לי עליו. "אני מבקשת בשביל הילדים שלו - להכיר אותו עוד, את כל הפנים שלא הכרתי בילד שלי", היא מפצירה.

"אלירז לא שיתף ולא סיפר לי. הדבר היחיד שחוויתי איתו היה להיות אמא שלו. אין לי שום דבר כתוב", מספרת מרים. "הוא היה בא הביתה עם התיק הגדול של הבגדים, הנשק על כתפיו, נכנס הביתה, מחבק, צוחק - ויאללה לאוכל". היום, בשביל העתיד, מבקשת מרים, ששכלה בלבנון לפני 12 שנים גם את בנה אוריאל, לשמר את זיכרון בנה.

"לדרוך במקום שווה אסון"

כתובת המייל שאפשר לכתוב על אלירז: elirazstories@gmail.com. עד כה כבר שלחו אליה רשמים רבים על בנה. "אני מתחזקת מכל הדברים שהוא כתב", היא אומרת. "בין היתר, הוא אמר פעם 'לדרוך במקום שווה אסון'. מבחינתי מדובר בצו עבורי: להישאר בצער על מותו, להישאר בכאב ובאבדון - זה לא נכון. יש כאן צו להמשיך ולצעוד וללכת קדימה".

על המקור לתעצומות הנפש שלה, מספרת מרים: "כשאני רואה מדי צבא - אני גאה. אני נר לרגלם של כל אלה שמובילים ומנהיגים את עם ישראל. מקור הכוח שלי הוא האמונה, וכך גם מכור כוחו של עם ישראל כולו".

התקרית בעזה - סיקור מיוחד

אמו של אלירז פרץ במונולוג מצמרר

משפחה מוכת שכול: אחיו של אלירז פרץ נהרג בלבנון

"התקרית אתמול ברצועה - ביש מזל"

קצין וחייל נהרגו בגבול הרצועה

החייל שנפצע קשה מתאושש בבית החולים