נמצא בריא ושלם הצעיר שנעדר בנגב

יחידת חילוץ והצלה הר הנגב איתרו את הצעיר בן ה-24 מאזור השרון, שנעלם בשעות הצהריים באזור מצפה רמון בעת טיול משותף עם אביו. הצעיר חולץ בריא ושלם כשהוא סובל מתשישות, אולם לא נשקפת סכנה לחייו

חיפושים באזור הנגב, ארכיון (חדשות 2)

בתום שעות של חיפושים איתרו מתנדבים של יחידת חילוץ הר הנגב את הצעיר מאזור השרון שנעלם באזור מצפה רמון. אביו של הצעיר בן דיווח כי הוא נעלם אחרי שנשאר לבד ליד המכונית.

אתמול בשעות הצהריים טיילו האב ובנו טיילו באזור שבין צומת הרוחות לבורות ללוץ שבאזור מצפה רמון. "מדובר בגבר בין 24 שטייל יחד עם אביו", סיפר לחדשות 2 אסף, מיחידת חילוץ הר הנגב. "בשלב מסוים האב סיפר שהוא השאיר את האב ובנו ליד הרכב, וכשחזר - הבן נעלם מבלי להשאיר עקבות".

האב המודאג פנה למשטרה ודיווח על ההיעדרות של בנו. במשטרה העריכו תחילה שהבן נסע מהמקום בטרמפ עם מכונית שעברה בכביש הסמוך, אולם לאחר שלא יצר קשר עם איש החלו החיפושים אחריו.  סמוך לחצות, כעבור שעות של חיפושים, איתרו מתנדבי יחידת החילוץ את הצעיר כשהוא תשוש, אולם לא נשקפת סכנה לחייו.

"הכוחות איתרו אותו בשטח והעבירו אותו לקבלת טיפול רפואי", הוסיף מתנדב יחידת החילוץ. "נסיבות היעלמותו עדיין אינן ברורות, אך העיקר שהוא נמצא בריא ושלם".