הרכש החדש של רביבו: פנטהאוז ב-6 מיליון ש"ח

כדורגלן העבר שמזוהה עם העיר אשדוד החליט למכור את הווילה היוקרתית שבבעלותו ולעבור לדירת גג יוקרתית בצפון ת"א. על הפרק: 7 חדרי שינה, 4 חדרי שירותים ומרפסת גדולה. המחיר: 6 מיליון שקלים. גם השכנים יהיו נאים בעיניו: אריק זאבי ואופירה אסייג

מעט יותר משנה אחרי העזיבה המתוקשרת של משפחת רביבו לארה"ב, חוזר כדורגלן העבר יחד עם בני משפחתו מלוס אנג'לס. על פי הדירה שרכשו, נראה כי הם לא מתכוונים להתפשר על רמת החיים הגבוהה לה היו רגילים בשנים האחרונות.

רביבו, שהתגורר לפני עזיבתו בווילה יוקרתית באשדוד, כך מפרסם הבוקר העיתון "ידיעות אחרונות", החליט לנטוש את עיר הנמל הדרומית, שם הוא משמש כבעלים של קבוצת הכדורגל המקומית וקניון גדול, ולעבור לדירת גג יוקרתית ברחוב המאירי שבשכונת נאות אפקה בתל אביב.

יהנה עם השכנים החדשים

הבית החדש של משפחת רביבו, אותו רכשו בסכום של 6 מיליון שקלים, יכלול שבעה חדרים גדולים בשטח של 270 מ"ר, ארבעה חדרי שירותים ומרפסת גדולה.

אם זה לא מספיק, אז עם רכישת הדירה יינתנו לרביבו זכויות בנייה נוספות על גג הבניין. בנוסף לדירה המפוארת, רביבו יוכל לבלות גם עם שכניו החדשים: אופירה אסייג איתה הוא מנחה תוכנית רדיו יומית בנושא ספורט, והמדליסט האולימפי אריק זאבי.