שוב תאונה: גבר כבן 40 נהרג בוואדי ערה

שבוע קשה בכבישי הארץ: גבר בשנות ה-40 לחייו נהרג באזור וואדי ערה, לאחר שמכוניתו סטתה בפנייה חדה והתנגשה במכונית שהגיעה מהנתיב הנגדי. צוותי מד"א פינו חמישה פצועים לבית החולים העמק. אתמול דרס אוטובוס ילד בן 10 ופצע אותו קשה מאוד בראשו

סטה בפנייה ונהרג, זירת התאונה (חדשות 2)

שוב תאונת דרכים קטלנית: יממה בלבד לאחר התאונה בה נהרגה הנערה בת ה-13 בכביש חוצה ישראל, נהרג אחר הצהריים גבר בשנות ה-40 לחייו בתאונה קשה באזור וואדי ערה. כוחות מד"א שהוזנקו למקום התאונה, ליד קיבוץ מי עמי, נאלצו לקבוע את מותו של האיש ופינו חמישה פצועים לבית החולים העמק בעפולה.

מחקירה ראשונית של התאונה עולה כי בעליות לקיבוץ מי עמי, בכביש מספר 65, סטתה מכונית פרטית בעת שנסעה בעקומה חדה, ופגעה בג'יפ שהגיע מהנתיב הנגדי. צוותי כיבוי שהגיעו למקום חילצו את אחד הפצועים, נהג בן 38 שנלכד במכוניתו, אך הוא כבר לא היה בחיים. חמישה בני אדם נפצעו בתאונה, שניים באורח בינוני ושלושה באורח קל. צוותי מד"א פינו את כל הפצועים, כאמור, לבית החולים העמק בעפולה.

שבוע של תאונות קשות

שבוע קשה בכבישי הארץ (שלמה גבאי)
רק אתמול נפצע קשה ילד בן 10 לאחר שנדרס על ידי אוטובוס בירושלים. כוחות גדולים של מד"א הוזעקו לרחוב שטראוס בבירה בעקבות דיווח על ילד שנפצע בתאונת דרכים קשה. משה בלוי, כונן איחוד הצלה שהגיע ראשון למקום, סיפר לחדשות 2 באינטרנט כי המראות בזירה היו קשים. "ראינו ילד שרוע על הרצפה כשהוא מתבוסס בדמו, הוא עוד היה בהכרה כשהגענו אליו, וכאשר דיברנו איתו כדי לנסות לשמור אותו בהכרה, הוא ביקש שניקח אותו לביתו", ציין.

בלוי הוסיף כי הנהג הפוגע נשאר במקום, וגם לו היה קשה לחזות בילד השוכב על הכביש. "הוא היה בהלם מוחלט", אמר בלוי, "כנראה שהוא לא עיכל את תוצאות האירוע".

במהלך הפינוי לבית החולים הדסה עין כרם בירושלים הידרדר מצבו של הילד והפרמדיקים החלו לבצע בו פעולות החייאה. בכניסה לכפר פקיעין שבצפון הארץ פגע רכב בשני ילדים בני 12, ופצע אותם באורח קשה. נהג הרכב נמלט מהמקום לאחר שפגע בילדים והמשטרה מנסה ללכוד אותו. הילדים פונו במסוק לקבלת טיפול רפואי בבית החולים רמב"ם בחיפה. בתאונה נוספת שאירעה הערב ברחוב הצאלה שבגדרה נפצעה ילדה באורח בינוני עד קשה. הילדה הועברה באמבולנס של מגן דוד אדום לבית החולים קפלן ברחובות, כשהיא סובלת מפגיעות ראש ומפגיעות בגפיה.