ירושלים: אוטובוס פגע בילד בן 10 ופצע אותו קשה

ילד בן 10 נפצע קשה בראשו לאחר שאוטובוס פגע בו ברחוב שטראוס בבירה. ניידת טיפול נמרץ של מד"א פינתה אותו לבית החולים הדסה עין כרם, שם נלחמים הרופאים על חייו. עד ראייה: "כשהגענו הוא ביקש הביתה, ופתאום מצבו הידרדר עד כדי צורך ממשי לבצע בו החייאה"

ילד בן 10 נפגע הערב קשה בראשו לאחר שנדרס על ידי אוטובוס בירושלים. קיים חשש לחייו.

כוחות גדולים של מד"א הוזעקו לרחוב שטראוס בבירה בעקבות דיווח על ילד שנפצע בתאונת דרכים קשה. משה בלוי, כונן איחוד הצלה שהגיע ראשון למקום, סיפר לחדשות 2 באינטרנט כי המראות בזירה היו קשים. "ראינו ילד שרוע על הרצפה כשהוא מתבוסס בדמו, הוא עוד היה בהכרה כשהגענו אליו, וכאשר דיברנו איתו כדי לנסות לשמור אותו בהכרה, הוא ביקש שניקח אותו לביתו", ציין.

בלוי הוסיף כי הנהג הפוגע נשאר במקום, וגם לו היה קשה לחזות בילד השוכב על הכביש. "הוא היה בהלם מוחלט", אמר בלוי, "כנראה שהוא לא עיכל את תוצאות האירוע".

שני פצועים קשה בפקיעין, פצועה קשה בגדרה

במהלך הפינוי לבית החולים הדסה עין כרם בירושלים הידרדר מצבו של הילד והפרמדיקים החלו לבצע בו פעולות החייאה. בוחני אגף התנועה של משטרת מחוז ירושלים חוקרים את נסיבות התאונה.

בכניסה לכפר פקיעין שבצפון הארץ פגע רכב בשני ילדים בני 12, ופצע אותם באורח קשה. נהג הרכב נמלט מהמקום לאחר שפגע בילדים והמשטרה מנסה ללכוד אותו. הילדים פונו במסוק לקבלת טיפול רפואי בבית החולים רמב"ם בחיפה. בתאונה נוספת שאירעה הערב ברחוב הצאלה שבגדרה נפצעה ילדה באורח בינוני עד קשה. הילדה הועברה באמבולנס של מגן דוד אדום לבית החולים קפלן ברחובות, כשהיא סובלת מפגיעות ראש ומפגיעות בגפיה.