אמו של הילד שנפל אל מותו חשודה ברשלנות

הטרגדיה בקריית גת: במשטרה חושדים כי אמו של הילד בן ה-4, שנפל למותו אמש מהקומה ה-10, כלל לא הייתה בבית בעת האסון. בעדותה הראשונה טענה דווקא כי "לא שמה לב שהילד נכנס למרפסת ממנה הוא נפל". האסון אמש - רביעי מסוגו בחודשיים האחרונים

התפתחות בחקירת הטרגדיה הקשה בקריית גת: אמו של הילד בן הארבע שנפל אמש למותו ממרפסת הקומה העשירית בבית בו הוא מתגורר נחקרה במהלך הלילה, ובמשטרה עולה החשד כי היא כלל לא הייתה בבית בעת האסון.

בעדותה הראשונה לשוטרים טענה האם כי דווקא הייתה בבית, אולם לא שמה לב שבנה נכנס למרפסת. הבן עלה ככל הנראה על כיסא או טיפס על המעקה - ונפל אל מותו. כעת, לאחר חקירה נוספת, עולה החשד כי ייתכן שהאם כלל לא הייתה בבית אלא יצאה מהדירה כדי להביא את אחיו הגדול של הילד, בניגוד לעדותה הראשונית, ועל כן היא נחשדת ברשלנות.

"הילד נפגע פגיעות רב מערכתיות, נאלצנו לקבוע את מותו"

אמש בסביבות השעה 23:00 בלילה התקבלה קריאה במד"א לכיש, וצוותי הצלה זרמו לבניין מגורים בשדרות מלכי ישראל בעיר. לא נותר להם אלא לקבוע את מותו של הילד במקום. "הילד נפגע פגיעות רב מערכתיות", סיפר איש מד"א שהגיע למקום. "התחלנו לבצע החייאה, אך לא הצלחנו בשל הפגיעות הקשות - ונאלצנו לקבוע את מותו".

בראשית השבוע נפצע קשה ילד בן תשע מקריית ארבע, לאחר שנפל מגובה של כמה מטרים באצטדיון בעיר. הוא עודו מאושפז בבית החולים הדסה עין כרם בירושלים. שני ילדים נוספים נפצעו באורח דומה בחודש האחרון: ילד בן חמש נפל מחלון ביתו ברעננה ונפצע באורח בינוני, וילד בן ארבע נפל אף הוא מחלון ביתו שבקומה הרביעית בבני ברק, ונפל למרבה המזל על רכבו של ראש העיר יעקב אשר, שביקר בסמוך באותו הזמן. חייו של הילד ניצלו הודות לנפילה.