הקטל בכבישים: שני הרוגים בהתהפכות מכונית באזור לכיש

תאונת דרכים קשה באזור לכיש: שני בני אדם בשנות ה-40 לחייהם נהרגו בכביש שבין קיבוץ ברור חיל למושב חלץ. ככל הנראה סטתה מכוניתם לשולי הכביש, התהפכה והתנגשה בעץ. צוותי מד"א קבעו את מותם במקום התאונה. לפני יומיים נפצעה אנוש כתבת גל"צ, בר בלפר, בתאונה בנתיבי איילון בת"א

שני בני אדם בשנות ה-40 לחייהם נהרגו הבוקר בתאונת דרכים קטלנית באזור חבל לכיש. צוותי מד"א שהגיעו למקום התאונה נאלצו לקבוע את מותם של השניים, שעדיין לכודים במכוניתם.

סמוך לשעה 06:16 נמסר למוקד מד"א מרחב לכיש על לכודים במכונית בצד הכביש בין קיבוץ ברור חיל למושב חלץ שבצפון הנגב. הצוותים הרפואיים שהגיעו למקום נאלצו, כאמור, לקבוע את מותם של נוסעי המכונית, והחלו לחלץ את גופותיהם.

ממשטרת התנועה נמסר כי מכונית מסוג מאזדה סטתה, מסיבה שאינה ברורה, לתעלה בשולי הכביש, התהפכה והתנגשה בעוצמה בעץ.

שיפור קל במצבה של בר בלפר

בבית החולים איכילוב בתל אביב ממשיכה להילחם על חייה בר בלפר, כתבת גלי צה"ל בת 19, שנפצעה שלשום באורח אנוש בתאונת דרכים בין שני כלי רכב פרטיים במחלף קרן קיימת לישראל בנתיבי איילון. אמש נמסר מבית החולים כי חל שיפור קל במצבה של בלפר.

"החיילת ככל הנראה עפה מהרכב בזמן ההתנגשות ונפגעה קשה מאוד בראשה", אמר לחדשות 2 באינטרנט זכי הלר, הדובר המבצעי של מד"א. "היא פונתה לאיכילוב כשהיא מחוסרת הכרה ומונשמת".

רמי מילר, פרמדיק של מגן דוד אדום שהגיע לזירת התאונה, סיפר לערוץ החדשות של חדשות 2 באינטרנט כי הצעירה נפגעה בראשה ואיבדה את הכרתה. "הגעתי כשלוש דקות לאחר שהתרחשה התאונה, ראיתי שני רכבים שהתנגשו בתאונה חזית-אחור", סיפר מילר שיחד עם חובש ורופא שהגיעו למקום העניק לה טיפול ראשוני. "החדרנו עירוי וביצענו בה פעולות החייאה, עד שהגיעה ניידת של מד"א שפינתה אותה לאיכילוב", סיפר מילר.

באותו הבוקר אירעה תאונת "פגע וברח" חמורה באבו-גוש, כשילד כבן 4 נפצע באורח קשה בראשו לאחר שנדרס על ידי רכב פרטי באבו גוש. צוות טיפול נמרץ של מד"א פינה את הילד לבית החולים הדסה עין-כרם עם פגיעות ראש כשהוא מורדם ומונשם.

ג'אבר עזאת, חובש בכיר במד"א ירושלים, סיפר לחדשות 2 באינטרנט כי הילד היה בדרך לגן עם אימו כשפגעה בו המכונית ופצעה אותו קשה. "בשעה 7:02 התקבלה הודעה על פגיעה בילד בכביש הראשי של אבו גוש", אמר החובש. 

ילד בן 4 נפצע קשה בתאונת "פגע וברח" באבו גוש