אולי ראיתם את הזוכה ב-74 מיליון השקלים?

תסתכלו טוב סביבכם: זוכה אלמוני מסתובב בינינו כבר 3 חודשים, מאז הוכרז הפרס הגדול אי פעם של מפעל הפיס - 74 מיליון ש"ח. כנראה שהוא עצמו כלל לא יודע שהוא זכה, אך בכל יום שעובר הוא מפסיד עוד 3,000 שקלים מהריבית

תעלומה: מיהו הזוכה הגדול? (חדשות 2)

שלושה חודשים אחרי הזכייה הגדולה בהיסטוריה של מפעל הפיס, בעל הכרטיס המאושר עדיין לא הגיע לקחת את הפרס. במפעל הפיס ממתינים בסבלנות, אך מזכירים שבשבת הקרובה ימלאו שלושה חודשים לזכייה, מה שמותיר רק עוד שלושה חודשים נוספים לזוכה להגיע ולאסוף את 74 מיליון השקלים.

הזכייה אמנם תשאיר את ממלא הטופס עשיר ומאושר, אך על פי ההערכה, בכל יום שהוא לא בא לאסוף את הכסף - הוא מפסיד כ-3,000 שקלים של ריבית אותה הוא יכול היה לקבל מהבנק.

זוכרים את המספרים הזוכים?

מתברר שלא מדובר בפעם הראשונה שהפרס הגדול נשאר מיותם במפעל הפיס. שי לירז, מנהל מותג לוטו במפעל הפיס, סיפר לחדשות 2 באינטרנט על שני מקרים בעבר, בהם זוכים לא הגיעו לקבל את הפרס. "לפני כשבע שנים היה זוכה בחמישה מיליון שקלים, ולפניו היה מקרה נוסף של זוכה בשני מיליון שקלים שלא הגיעו לקחת את הפרס, אבל מדובר במקרים בודדים".

למקרה שההתרגשות מהזכייה גרמה לזוכה לבלבול, נזכיר את המספרים שעלו בגורל: 6, 8, 14, 21, 23, 24 והמספר החזק - 7. אם הזוכה יחליט לא לממש את הזכייה, הסכום יחזור לקופת הפרסים של מפעל הפיס, ויהפוך את האיש שזכה ב-50 מיליון שקלים לזוכה הגדול בכל הזמנים.