החייל שנהרג בגולן - דן שנידמן

בתאונת הדרכים אמש ליד מחנה סער בגולן, נהרג סמל דן שנידמן שחצה את הכביש ונפגע מרכב חולף. פרטים על מועד לוויתו יימסרו בהמשך. אתמול בבוקר, בתאונת דרכים אחרת, במושב סגולה נהרג נוסע ברכב פרטי שהתנגש במשאית

חייל צה"ל שנהרג אמש ברמת הגולן הוא סמל דן שנידמן, בן 21 מכפר סבא. שנידמן נהרג בתאונת דרכים סמוך למחנה סער ברמת הגולן. מפרטים ראשונים אודות נסיבות האירוע עולה כי החייל חצה רגלית כביש, סמוך למחנה סער ונפגע ממכונית וממשאית אזרחיים שפגעו בו.

חייל נהרג מפגיעת רכב (חדשות 2)
רופא חטיבת הגולן קבע את מותו במקום. נסיבות האירוע עדיין נחקרות על ידי משטרת ישראל ועם סיומן יועברו הממצאים לגורמים הרלוונטיים. הודעה על מועד לוויתו של סמל שנידמן תימסר בהמשך.

אתמול - הרוג בתאונה קטלנית במושב סגולה

אתמול בבוקר התנגש רכב פרטי בעוצמה במשאית של מע"צ שחנתה בצידי הדרך בכביש 40, סמוך למושב סגולה. צוותי מד"א לכיש שהגיעו למקום קבעו את מותו של אחד מנוסעי הרכב ופינו שני פצועים במצב קשה לבית החולים ברזילי.

"ברכב היו שלושה צעירים, בני מיעוטים, בסביבות גיל ה-20 לחייהם", סיפר לחדשות 2 באינטרנט זכי הלר, הדובר המבצעי של מד"א. "מדובר ברכב פרטי שנסע מכיוון קריית גת לכיוון קסטינה. הזעקנו למקום שני אמבולנסים רגילים ועוד שניים של טיפול נמרץ, אבל נאלצנו לקבוע את מותו של אחד מהם". ממשטרת התנועה נמסר כי נבדק חשד כי הרכב בו נהגו הצעירים היה גנוב.