מצא מיליון שקלים ברחוב - והחזיר למשטרה

למשטרת מודיעין הגיע הערב אדם ובידו שקית יקרה שמצא ברחוב. לא סתם יקרה - היו בה כמיליון שקלים במזומן, בשטרות של דולרים. השוטרים ההמומים ספרו את השטרות, הודו לאזרח הטוב והבטיחו: אם לא יימצא בעל השקית - אתה תקבל את הכסף

עם הכסף - לתחנת המשטרה הקרובה. אילוסטרציה (רויטרס)

מיליון שקלים באמצע הרחוב: תושב מודיעין הגיע הערב לתחנת המשטרה בעיר, כשבידו שקית ובה מאות אלפי דולרים במזומן. לשוטרים ההמומים הוא אמר: מצאתי את השקית ברחוב, והחלטתי להחזיר אותה לבעליה. השוטרים מנסים לאתר את בעליה של השקית.

האזרח מצא את השקית סתם כך, באמצע הרחוב בירושלים. הוא לקח את השקית, הגיע לביתו במודיעין, ספר את השטרות ונדהם לגלות כי מדובר בקרוב למיליון שקלים. כשהביא את הכסף לתחנת המשטרה, החלו השוטרים לבדוק אם מדובר בשטרות מסומנים.

אם לא יימצא הבעלים - הוא יהפוך למיליונר

בתום הבדיקה הבהירו השוטרים לאזרח הטוב, כי אם לא יימצא בעליו של סכום הכסף - הוא יינתן למי שמצא אותו. יהיו שיגידו כי על אזרחות טובה ויוצאת דופן שכזו, מגיע לאדם לקבל ולו חלק מהסכום.

כששומעים על האירוע יוצא הדופן הזה, קשה שלא להיזכר בתושבת המרכז שלפני כתשעה חודשים סיפרה למשטרה כי השליכה לאשפה מזרון ישן שבבית אמה, אך כעבור מספר שעות התברר לה כי היו בו מיליון דולרים. עד היום לא נמצא "מזרון המיליון", וכנראה גם שלא יימצא. 

הצטרפו לערוץ החדשות: כל יום החל מ-9 בבוקר בשידור חי

רוצים לקבל עוד עדכונים חמים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק