בת 4 נדרסה ונפגעה קשה בראשה

ילדה בת 4 נפצעה קשה לאחר שנפגעה מרכב חולף בביתר עילית. צוות מד"א פינה אותה לבית החולים הדסה עין כרם כשהיא מחוסרת הכרה וסובלת מפגיעת ראש. נסיבות התאונה נחקרות

כבישים מסוכנים. ארכיון (רויטרס)

השבוע בכבישים נפתח ברגל שמאל: ילדה בת ארבע נפצעה בצהריים קשה מפגיעת מכונית חולפת בביתר עילית. הבוקר נהרג צעיר שהתנגש במשאית חונה סמוך למושב סגולה.

בשעות הצהריים הוזעקו צוותי מד"א לרחוב בבא סאלי בביתר עילית בעקבות דיווח על תאונת דרכים קשה. כשהגיעו הפרמדיקים למקום הם מצאו ילדה בת ארבע שנפגעה באורח קשה לאחר שנדרסה על ידי מכונית חולפת. הילדה פונתה לבית החולים הדסה עין כרם בירושלים ללא הכרה כשהיא סובלת מפגיעת ראש. המשטרה חוקרת את נסיבות האירוע.

הבוקר התנגש רכב פרטי בעוצמה במשאית של מע"צ שחנתה בצידי הדרך בכביש 40, סמוך למושב סגולה. צוותי מד"א לכיש שהגיעו למקום קבעו את מותו של אחד מנוסעי הרכב ופינו שני פצועים במצב קשה לבית החולים ברזילי.

"ברכב היו שלושה צעירים, בני מיעוטים, בסביבות גיל ה-20 לחייהם", סיפר לחדשות 2 באינטרנט זכי הלר, הדובר המבצעי של מד"א. "מדובר ברכב פרטי שנסע מכיוון קריית גת לכיוון קסטינה. הזעקנו למקום שני אמבולנסים רגילים ועוד שניים של טיפול נמרץ, אבל נאלצנו לקבוע את מותו של אחד מהם". ממשטרת התנועה נמסר כי נבדק חשד כי הרכב בו נהגו הצעירים היה גנוב.

"במכונית היו גם מספר כבשים ותרנגולי הודו"

"כשהגענו למקום הבחנו ברכב מסוג מזדה שהיה מעורב בתאונה חזיתית עם משאית חונה", אמר לחדשות 2 באינטרנט שמוליק הרטמן, פרמדיק של מד"א לכיש שהיה במקום. "כשניגשנו לרכב מצאנו שם את הנהג ללא רוח חיים. ברכב איתו היו שני פצועים קשה, בדואים, שסבלו מפגיעות ראש, חזה ובטן. במכונית היו גם מספר כבשים ותרנגולי הודו".

הרטמן ציין בנוסף כי הפצועים, שדיברו ערבית בלבד, לא שיתפו פעולה עם כוחות ההצלה וכי ככל הנראה מדובר בתאונת עבודה. בעקבות התאונה הקטלנית נסגר כביש 40 לתנועה ומשטרת התנועה מבקשת מהנהגים לנסוע בכביש 6 ובדרכים חלופיות.

לעדכונים שוטפים מסביב לשעון: ערוץ החדשות 

רוצים לקבל עוד עדכונים חמים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק