נערה בת 15 טבעה למוות סמוך ליפו

כוחות חילוץ משו בשעות הערב נערה בת 15 שטבעה בחוף מנטריי סמוך ליפו. לאחר ניסיונות החייאה שנמשכו 40 דקות, נאלץ הצוות לקבוע את מותה. שני בני משפחה של הנערה חולצו מהים בשלום

הבילוי המשפחתי הסתיים בטרגדיה: נערה כבת 15 טבעה למוות בשעות הערב בחוף מנטריי, סמוך ליפו, לאחר שנכנסה למים עם בני משפחתה. סירת דייגים שהבחינה בנערה צפה במים חילצה את הנערה והזעיקה את כוחות ההצלה, שני בני משפחתה חולצו בשלום.

כוחות הצלה שהגיעו למקום חילצו ללא פגע את שני בני המשפחה של הנערה שהיו עמה בים. צוות מגן דוד אדום שהגיע למקום, ניסה להחיות את הנערה שחולצה מהמים ללא הכרה, ופינה אותה לבית החולים איכילוב בתל אביב.

ניסיונות ההחייאה נמשכו כל הדרך לבית החולים, אך לאחר שהצוות הרפואי הגיע לבית הולים, נכשלו מאמצי ההחייאה, ורופא נאלץ לקבוע את מותה.

"החיו אותה במשך 40 דקות"

צוות של משטרת מרחב דן הוזעק למקום בעקבות דיווח על ארבעה ילדים שנעלמו במי הים בשעות הצהריים. "הבחנתי בנערה צפה ויחד עם שוטר שהיה במקום, חילצנו אותה אל החוף", סיפר לחדשות 2 באינטרנט כונן איחוד הצלה מרכז מיקי יהונתן, שהגיע לזירת האירוע. "אנשי מגן דוד נלחו על חייה, אך לאחר כארבעים דקות של החייאה מותה נקבע".   

סירת חילוץ של המשטרה ערכה סריקות במקום, בעקבות הדיווח הראשוני שהתקבל על ארבעה ילדים שטבעו, אולם כעבור כשעה, חולצו שני נערים נוספים, בני משפחתה של הנערה מירושלים, ששהו עמה והחיפושים נפסקו.