אור יהודה: אדם מתבצר בביתו ומאיים להצית עצמו

תושב אור יהודה מתבצר בשעה זו בביתו ומאיים להצית את עצמו. במקום נמצאים כוחות רבים של מכבי אש, מד"א ומשטרה. "יש עדות לריח חזק של דלק", סיפר לחדשות 2 באינטרנט חזי צפני, דובר שירותי הכבאות של בני ברק. השוטרים שנמצאים במקום משוחחים עם הגבר ומנסים לשכנע אותו לחזור בו מכוונותיו

תושב אור יהודה מתבצבר בביתו ומאיים להצית את עצמו. אילוסטרציה (חדשות 2)

כוחות רבים של משטרה, מד"א וכיבוי אש הוזעקו לבית מגורים באור יהודה בעקבות דיווח על אדם שמתבצר בדירה ומאיים להצית את עצמו. השוטרים שנמצאים במקום משוחחים עם האדם בדירה ומנסים לשכנעו לחזור בו מכוונותו.

הכוחות שנמצאים במקום לא יודעים להעריך בשעה זו אם האדם מחזיק בביתו בלון גז או חומרים דליקים מאחר שהוא מסרב לתת לשוטרים להיכנס לביתו ומשוחח עימם מבעד לדלת. עם זאת, ההערכה במשטרה כרגע היא כי הוא שפך על עצמו ובדירה חומר דליק.

"יש עדות לריח חזק של נוזל דלק", אמר לחדשות 2 באינטרנט חזי צפני, דובר שירותי הכבאות בבני ברק שנמצא במקום. "ככל הנראה מדובר באירוע שקשור לגירושין של אותו אדם וחובות כספיים שהוא שקוע בהם", הוסיף צפני.

איימה להתאבד בעקבות הכוונה לפנות אותה מהבית

רק ביום שני האחרון איימה תושבת ירושלים שהתבצרה בביתה לשים קץ לחיה בעקבות הכוונה לפנות אותה מהבית. ניידות המשטרה שהוזנקו בשעות הצהריים לשכונת גילה בעיר עזבו את המקום לאחר שהאישה הבטיחה כי לא תפגע בעצמה לאחר שניתנה לה הבטחה כי תוכל להמשיך ולהתגורר במקום אם תספק למשרד השיכון אישור מתאים על כך שהיא נזקקת.

חנה סוויסה שפכה בנזין בדירתה כשוטרים ניסו לפנותה בבוקר. "אותי תוציאו רק בתור גופה", היא צעקה, "כמעט 17 שנים אני גרה בדירה, אני בניתי את הבית הזה במו ידיי, לבנה לבנה, לפני שנה באו ופינו אותי, הרסו לי את תכולת הבית, הרסו לי את הדברים".

לדברי סוויסה, את חפציה שמו במרכז קליטה וביקשו ממנה לעבור לדירת חדר. "קיבלתי דירת 20 מ"ר והסכמתי לגור בזה רק שיעזבו אותי לנפש". בנוסף לכל צרותיה, מתמודדת סוויסה בת ה-55 עם מחלת הסכרת. "גמרו לי את הבריאות". סוויסה טענה כי אחרי שחתמה על חוזה אמרו לה למצוא דירה חלופית. "אני לא מוכנה לצאת מהדירה על עוגמת הנפש שעשו לי. הייתה לי זכאות, פתאום אני לא זכאית. אני רוצה לדעת איפה אני עומדת", דרשה האישה המתוסכלת.

הצטרפו לערוץ החדשות בשידור חי בימים א-ה מהשעה 9:00

רוצים לקבל עוד עדכונים חמים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק