חיפה: בן 5 נלכד בדירה בוערת - וחייו ניצלו

כבאים שהוזעקו הלילה לדירה בוערת בחיפה גילו כי שני ילדים נלכדו בקומה העליונה. מאחר שכל הכניסות לבית היו חסומות, הם נכנסו דרך המרפסת וחילצו את הילדים, אחד מהם, בן 5, היה מחוסר הכרה לאחר ששאף עשן. הילד פונה לקבלת טיפול בבית החולים רמב"ם שבחיפה. הילד הנוסף וארבעה מבוגרים שחילצו את עצמם מהדירה לא נפגעו

חייו של הילד ניצלו הודות לתושיית הכבאים. אילוסטרציה (Shutterstock)

חייו של ילד בן 5 מחיפה ניצלו הלילה הודות לפעולות החילוץ של צוות כיבוי האש בעיר שהוזעקו למקום לאחר שהדירה בה שהה החלה לבעור והוא נלכד בקומה העליונה.

כחצי שעה לאחר חצות התקבל במוקד הכבאות של חיפה דיווח על דירה בוערת ברחוב דרור בעיר. צוותי הכיבוי שהגיעו למקום מצאו ארבעה מבוגרים וכלב שהצליחו לחלץ את עצמם מהבית הבוער, אך דיווחו כי ילד בן 5 נלכד בקומה העליונה ללא שהצליחו להגיע אליו ולחלצו עימם.

"קרובי משפחתו של הילד - הסבא, הסבתא, האמא וחברה נוספת - הצליחו לחלץ את עצמם, אבל שני ילדים נותרו לכודים", אמר לחדשות 2 באינטרנט מפקד האירוע בשירותי הכבאות מוטי סנדר. "הילד בן ה-5 היה מחוסר הכרה. היינו צריכים להיכנס דרך המרפסת כדי לחלץ אותו ומצאנו את הדירה אפופת עשן", הוסיף סנדר.

חייו של הילד, שנפצע קל בסופו של דבר משאיפת עשן ופונה לקבלת טיפול בבית החולים רמב"ם בחיפה, ניצלו בסופו של דבר הודות לתושייתם של הכבאים, מאחר שאם היו מגיעים מאוחר יותר, ייתכן כי מצבו היה חמור יותר ואף היה חשש לחייו.

בדירה הבוערת היה לכוד ילד נוסף, מבוגר יותר, שלא נזקק לקבלת טיפול רפואי. כבאי נוסף שנפצע קל באירוע פונה אף הוא לבית החולים רמב"ם.

הצטרפו לערוץ החדשות בשידור חי בימים א-ה מהשעה 9:00