המשטרה: הצעירה בקריית אתא ככל הנראה התאבדה

צעירה בת 20 מקריית אתא נמצאה הבוקר ללא רוח חיים ועם סימני ירי בביתה. במשטרה עצרו תחילה את חברה ב-6 השנים האחרונות, מאבטח במקצועו ובעל רישיון חוקי לנשק. אולם בחלוף השעות התברר: ממצאי הזירה מעלים כי ככל הנראה הצעירה התאבדה בחדר השירותים בביתה

החשדות לרצח התפוגגו: הצעירה בת ה-20 שנמצאה הבוקר בחדר השירותים בביתה ללא רוח חיים עם סימני ירי על גופה, התאבדה - כך עולה ממצאי הזירה. במשטרה אמרו הבוקר כי החשש כי מדובר באירוע פלילי התפוגג, וכי ככל הנראה הצעירה שמה קץ לחייה בביתה.

בשעה 06:05 התקבל במד"א כרמל דיווח על צעירה שנמצאה ללא רוח חיים בביתה שבקריית אתא. צוות נט"ן שהוזעק למקום קבע את מותה בזירת האירוע. צוות מד"א העריך כבר בשלב הראשוני כי מדובר בהתאבדות, אולם כל כיווני החקירה נבדקו.

חברה של הצעירה, המשמש כמאבטח בחברת שמירה, ואשר החזיק בנשק ברישיון, נעצר הבוקר לחקירה. אמש הגיע החבר (29) לבית הצעירה, המתגוררת עם הוריה, אולם לא ידוע מה בדיוק קרה בין השניים. מאוחר יותר, עם חקירת ממצאי הזירה, התברר כי אין הוא קשור למותה של חברתו.

הצעירה היא בת יחידה והתגוררה עם אמה ובן זוגה של האם באותה הדירה. בשש השנים האחרונות היא חברה של הצעיר. עובדות סוציאליות של מחלקת הרווחה בעיריית קריית אתא הגיעו הבוקר לזירת הרצח, וטיפלו באמא של הצעירה. האם נלקחה על ידם להמשך טיפול במחלקת הרווחה.