צפו: עכברוש קפץ לקניות ב"סופר באבא"

תושב ת"א תיעד עכברוש זולל בחופשיות מהשוקולדים ב"סופר באבא" ברחוב אבן גבירול. מנהל החנות אמר כי מיד הזמין הדברה ולדבריו הם הרגו את החיה השעירה. עכשיו הוא טוען כי "השכנים שמקנאים בהצלחה שלנו שתלו את העכברוש בחנות". צפו בתיעוד

בעוד בני האדם צריכים לשלם על המוצרים שהם רוכשים בסופרמרקט, החולדות נהנות בחינם. תושב תל אביב שטייל עם בת זוגו בשעה מוקדמת בבוקר שישי האחרון, היה בטוח שהוא הוזה כשראה את החיה השעירה מטיילת להנאתה במדפי המכולת "סופר באבא" באבן גבירול, וזוללת מהמוצרים כאוות נפשה. זוגתו של האיש ההמום, כמו גם המצלמה האישית שלו - היו שם כדי לתעד ולהוכיח את המקרה.

"עברנו ליד חלון הראווה של הסופר ופתאום ראינו עכבר, או שמא הייתה זו חולדה - אני לא בקיא בזנים של החיות הללו", מספר לחדשות 2 באינטרנט ברנט מיטצ'ל, "אבל החיה הייתה ענקית והיא פשוט חיפשה אוכל על דוכן השוקולדים שנמצא ליד הקופה".

ברנט, שמיד הוציא את המצלמה ותיעד את המאורע המחריד, נכנס לחנות ומצא את הקופאית מסדרת מוצרים באחד המסדרונות ודיווח לה על הקונה הלא רצויה שמסתובבת חופשי בחנות. הקופאית אמנם נבהלה, אך לא ממש עשתה דבר בנדון. "היא אמרה לי: אוי ואבוי, אל תראה לי דברים כאילו", הייתה התגובה של העובדת, לדברי ברנט, כשהוא הראה לה את התמונה שמוכיחה את דבריו.

האם מישהו השתיל את העכברוש?

אולם, מתברר כי הקופאית לא עברה לסדר יומה וכעבור כמה שעות סיפרה למנהל הסניף, רפי, על האירוע. "היא התקשרה אליי וכעבור חצי שעה הגעתי לסופר והזמנתי ארבעה צוותים של הדברה לרסס", הוא אומר וטוען שמדובר בהתנכלות של רשת מתחרה שלדבריו, השתילה את העכברוש בחנות. "אין לי הוכחה שהמעשה נעשה כנקמה, אבל הסופר הזה הפך לרשת הכי טובה בעיר והכי זולה. כנראה שלא סתם שמו אותו מול הוויטרינה".

"זה מאוד צמרר אותנו, מקרה מזעזע", אומר המנהל בכעס, "אני רוצה לשמור על העסק שלי הכי נקי ומסודר שיש". רפי סיפר כי צוות ההדברה של חברת צ'יק צ'ק ריסס את כל המקום ומצא את החולדה מתה. "זו פעם ראשונה שקורה מקרה כזה ואני מקווה שלא תחזור שוב, השקענו פה טונות של כסף כדי שהסופר יהיה נקי ומצוחצח וכדי להעניק חוויית קנייה שעונה על כל הדרישות".