פרסום ראשון: עובד ברכבת ישראל תקף עובד אחר

ויכוח פעוט בין שני עובדים ברכבת ישראל עבר עד מהרה לפסים אלימים. אחד העובדים, המוכר כבעל עבר של בעיות משמעת, נגח לפתע בפניו של עובד אחר. קודם לכן הוא איים על מנהלת כח האדם ברכבת, משום שלא הסכימה לקבל את בנו לעבודה בחברה. רכבת ישראל בתגובה: אירוע חריג שיטופל בהתאם

תקרית חמורה ברכבת ישראל: ויכוח בין שני עובדי החברה גלש בסוף השבוע לכדי עימות פיזי אלים במהלכו נגח אחד מהעובדים בעובד אחר. ברכבת אישרו לחדשות 2 באינטרנט את הידיעה והודיעו כי שני העובדים הועברו לטיפול משמעתי בחברה.

התקרית האלימה התרחשה ביום שישי, אם כי עדיין לא ברור מה גרם לוויכוח בין השניים, שהביא להתלהטות הרוחות. עובדים ברכבת סיפרו היום לחדשות 2 באינטרנט כי אחד העובדים נגח לפתע בעובד השני. "מדובר בעובד בעייתי, שנושא עמו הרבה מאוד תיקי אלימות ועבירות משמעת מן העבר", אמרו גורמים ברכבת.

הרכבת: "מקרה חריג"

"רק לפני שבוע התלוננו נגדו על כך שאיים על מנהלת כוח האדם בחברה, בגלל שהיא לא הסכימה לקבל את בנו לעבודה ברכבת", אמרו הגורמים.

מרכבת ישראל נמסר היום בתגובה: "המקרה מוכר. מדובר במקרה חריג, שלא קורה לעיתים קרובות. זוהי התנהלות חמורה שתטופל בהתאם. שני העובדים יזומנו לבירור".