זה חורף זה? השרב שוב חוזר

החורף לא נגמר רשמית, והיום שוב חוזר השרב - שיהיה הפעם אף חם מעט יותר מגל החום האחרון שפקד אותנו. מזג האוויר השרבי ילווה אותנו עד ליום שני, אם כי תחול ירידה קלה בטמפרטורות בסוף השבוע. שימו את בגדי הים וקרם ההגנה והצטרפו לתושבי תל אביב שמבלים בים כבר מתחילת השבוע

השרב חוזר: כפי שהבטחנו בתחילת השבוע כשגל החום האחרון נשבר, היום השרב חוזר בגדול. הטמפרטורות בגוש דן יהיו 34 מעלות, מעלה אחת יותר מהשיא בשרב הקודם - כך שניתן שוב לקפוץ לחוף הים לעוד יום קיצי.

השרב יימשך במהלך כל שעות היום ויהיה אביך ברוב חלקי הארץ. מחר אמנם תחול ירידה מסוימת בטמפרטורות, אך עדיין יהיה חם מהרגיל. ביום שבת תחול ירידה נוספת בטמפרטורות, אבל זה לא אומר שהחורף צפוי לחזור אלינו בימים הקרובים כי כבר בתחילת שבוע הבא שוב תהיה התחממות ניכרת בטמפרטורות והשרב שוב יחזור אלינו - עד לערב של יום שני.

הטמפרטורות הצפויות בחלקי הארץ:

קצרין 15-28
קריית שמונה 18-31
טבריה 17-31
חיפה 21-31
נתניה וחדרה 19-34
תל-אביב וגוש דן 19-34
רחובות ונס ציונה 16-34
ירושלים והסביבה 21-31
אשדוד ואשקלון 22-35
באר שבע ושדרות 18-37
ים המלח 22-32
אילת 21-33

בגל החום האחרון התמלאו חופי תל אביב בעשרות תושבים שבאו להפיג את החום הכבד במי הים התיכון. "באנו להשתזף ולתפוס קצת צבע לקראת הקיץ", סיפרה ענבל, לערוץ החדשות. "האמת שהתרגלנו להפוגות חמות באמצע החורף. גם בפברואר היה לנו שבוע חם, אבל הפעם גם נכנסנו למים".

חלק מהרוחצים אף העזו להיכנס למים וסיפרו לנו על החוויה. "המים היו קרים בהתחלה אבל אחר כך מתרגלים", סיפר אחד הנוכחים בחוף. מבית דגן נמסר שטמפרטורת המים עומדת על 18 מעלות, והיא צפויה לעלות במשך היום.