סוף עצוב: אריק בן ה-12 נפטר מפצעיו

אריק בן ה-12 שנפצע אנושות מפגיעת רכב באופקים, נפטר היום מפצעיו לאחר 3 ימים שבהם נלחם על חייו בית החולים. מאז התאונה הוא היה מחוסר הכרה ושכב כשהוא מחובר למכשירים. נסיבות התאונה עדיין נחקרות

אריק עופר הילד בן ה-12 שנדרס באופקים נפטר מפצעיו בבית החולים לאחר שלושה ימים שבהם נלחם על חייו. אריק נפצע אנושות ביום ראשון האחרון בשעת שרכב על אופניו עם חברו ברחוב דרך הטייסים. הרופאים בבית החולים "סורוקה" בבאר שבע ניהלו מאבק על חייו של אריק עופר בן ה-12, אך היום כאמור נאלצו לקבוע את מותו.

איתן עופר, אביו המאמץ של אריק, ידע שהסיכויים אינם לטובת בנו - אך שמר על אופטימיות זעירה. "אני תקווה שיוכלו להשיב אותו לחיים", אומר האב אתמול. "הילד הטוב, המקסים, הטהור יצא כמו כל ילד בישראל לנפוש קצת אחרי הלימודים, והתאונה התרחשה במקום שאף אחד בר דעת לא מסוגל להאמין שזה יכול לקרות: בתוך העיר, ברחובות שלנו, על המדרכות, במעבר חציה. איפה שיש ילדים תמימים, נשים עם עגלות וקשישים".

אביו המאמץ של אריק ידע שהפגיעה הקשה שאריק ספג בגזע המוח לא הותירה לא הרבה סיכוי. למרות זאת, בני משפחתו ליוו אותו בימים האחרונים והתפללו ליד מיטתו לנס.

האב מבקש: "אנא היזהרו"

אבי המשפחה, שמתקשה לעכל את הטרגדיה, מבקש להעביר מסר חשוב לעם ישראל כולו ולציבור הנהגים בפרט: "אנא היזהרו בנפשותיכם".

במשטרה ממשיכים לחקור את נסיבות האירוע. מפרטי המקרה עולה כי שני הילדים קיבלו זכות קדימה מרכב שעצר להם במעבר חציה. בזמן שהתחילו לחצות את הכביש עם אופניהם, הגיח רכב נוסף, שעל פי החשד לא נתן זכות קדימה, ופגע בשני הילדים.

מתנדב איחוד הצלה חנניה ליינר, שהגיע בין הראשונים לזירת התאונה, סיפר לחדשות 2 באינטרנט על האירוע הקשה. "כשהגענו למקום מצאנו שני ילדים ושני זוגות אופניים שרועים על הכביש", לדברי המתנדב. "אחד הילדים היה מחוסר הכרה והשני צווח מכאב כאשר התחלנו בטיפול".