הקטל נמשך: הולכת רגל נדרסה למוות בת"א

שעות ספורות לאחר שאדם נהרג בתאונת דרכים קשה סמוך למעלה אדומים, נהרגה הולכת רגל מפגיעת רכב בצומת הפיל תל אביב. צוות מד"א שהוזעק למקום ביצע בה פעולות החייאה שבסופן נאלץ לקבוע את מותה. צפו בדיווח מזירת האירוע

הולכת רגל כבת 50 נהרגה בשעות הצהריים מפגיעת רכב ברחוב משה סנה בתל אביב, וזאת מספר שעות בלבד לאחר שנהרג אדם בתאונה חזיתית בין טרנזיט לאוטובוס תייריםשאירעה סמוך למעלה אדומים.

צוות מד"א ירקון הוזעק בשעה 14:30 לזירת התאונה בצומת הפיל, לאחר שרכב פגע בעוצמה באישה שחצתה את הכביש. הפרמדיקים שהגיעו למקום בצעו באישה פעולות החייאה במשך דקות ארוכות, אך בסופן נאלץ רופא מד"א לקבוע את מותה של הולכת הרגל.

מיקי כפרי, דובר מד"א-ירקון, סיפר בשידור חי בערוץ החדשות של חדשות 2: "מדובר בכביש ראשי, הרכב עדיין במקום. מעוצמת המכה אפשר להגיד שהתאונה הייתה מאוד קשה". נציגי משטרת מרחב דן הגיעו גם הם לזירת האירוע ופתחו בחקירת התאונה והנסיבות שהובילו אליה.

"לטנדר לא היה סיכוי"

מוקדם יותר היום נהרג אדם אחד וחמישה בני אדם נוספים נפצעו, אחד מהם באורח קשה, בתאונת דרכים בין אוטובוס תיירים לרכב מסוג טנדר בכביש מעלה אדומים. צוותי מד"א שהגיעו למקום פינו את כל הפצועים לבית החולים הדסה עין כרם בירושלים.

"פתאום הרגשתי בום חזק מאוד, הסתכלתי דרך החלון וראיתי את הרכב הפגוע", סיפר אליעזר וורטמן, אחד הנוסעים באוטובוס שעשה את דרכו לטיול, בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט בזירת התאונה. "צעקתי לנהג לפתוח את הדלת, הם פתחו אותה והם הוציאו אותו", סיפר וורטמן והוסיף שהנוסעים בתוך האוטובוס לא נכנסו לפאניקה, הפגינו קור רוח ואף יצאו לעזור לפצועים בטנדר.

נוסעי האוטובוס סיפרו כי הטנדר לא אותת לפני שהוא ביצע פנייה. "לא היה לטנדר סיכוי", אמר אחד הנוסעים מיד לאחר התאונה. טרם ברור מה בדיוק קרה שם וחוקרי תנועה בוחנים במקום מה גרם להתנגשות הקטלנית בין כלי הרכב.