טבריה: פעוטה כבת שנתיים נפלה מסולם ונפצעה קשה

לבית החולים רמב"ם בחיפה פונתה פעוטה בת שנתיים וחצי שנפלה מסולם בביתה שבטבריה. ככל הנראה הטרגדיה ארעה כשהאם עסקה בניקיון הבית ולא שמה לב שהילדה מטפסת על הסולם. אתמול נמצא פעוט בן 3 משוטט לבדו בחדרה ובאשקלון חולצו ללא פגע שתי ילדות שננעלו במכונית חונה

תינוקת בת שנתיים וחצי נפלה הערב מסולם בביתה בטבריה, ונחבלה קשה בראשה. גורמי משטרה שהגיעו לבית התינוקת מדווחים כי לא קיים חשד לפלילים אלא בחוסר תשומת לב של האם.

אמה של התינוקת, שכנראה עסקה באותה העת בניקיון הבית, לא שמה לב כי בתה מסתכנת ומטפסת על שלבי הסולם. התרחיש, כאמור, הסתיים רע מאוד כשמעדה הפעוטה ונפלה ארצה מגובה של כמטר.

צוות של מד"א פינה אותה תחילה לבית החולים פוריה בעיר, אך בשל מצבה הקשה והחבלה החמורה בראשה היא הועברה במסוק לבית החולים רמב"ם להמשך טיפול.

אתמול: פעוט שוטט ברחובות חדרה

רק אתמול דיווחנו על שני מקרי הזנחה של ילדים. באשקלון חולצו ממכונית נעולה תינוקת בת חודשיים וילדה בת חמש. שוטר שהוזעק לרחוב בורוכוב בעיר ניפץ את חלון כלי הרכב והוציא את שתי הילדות ללא פגע. האם זומנה לחקירה במשטרת אשקלון. 

המקרה השני ארע כמה שעות מאוחר יותר בחדרה כשפעוט בן שלוש נמצא משוטט לבדו בחדרה. בשעות הצהריים דיווח תושב פרדיס על פעוט שמשוטט ללא ליווי מבוגר ברחוב הנשיא בעיר. השוטרים שמיהרו למקום מצאו את הפעוט במצב של ערפול חושים. הוא פונה לבית החולים "הלל יפה" כשהוא סובל מהתייבשות. אמו של הילד, תושבת אום אל פחם, אותרה על ידי השוטרים וסיפרה כי אחותה הייתה אחראית על הפעוט, אך זה נעלם.