קיץ באמצע החורף: עשרות מתרחצים בים

מי שעבר היום בטיילת בתל אביב, לא יכול היה לנחש שמדובר בחודש מרץ. עשרות תושבים בבגדים קצרים הגיעו לחוף כשהם חמושים בארטיק ובקרם הגנה. מזג האוויר השרבי ילווה אותנו עד מחר בערב, אז תחול הפוגה בחום שיתחדש ביום חמישי

חופי תל אביב התמלאו בעשרות תושבים שבאו להפיג את החום הכבד במי הים התיכון. 33 מעלות שררו היום בתל אביב והיה נדמה לרגע שאנחנו נמצאים באמצע אוגוסט. אפילו מוכר הארטיקים שב לעבודה במשרה מלאה כשהוא מציע את מרכולתו הקפואה לעוברים ושבים.

עשרות אנשים הגיעו לחוף הים עם ארטיקים ובירות קרות. "באנו להשתזף ולתפוס קצת צבע לקראת הקיץ", סיפרה ענבל, לערוץ החדשות. "האמת שהתרגלנו להפוגות חמות באמצע החורף. גם בפברואר היה לנו שבוע חם, אבל הפעם גם נכנסנו למים".

חלק מהרוחצים אף העזו להיכנס למים וסיפרו לנו על החוויה. "המים היו קרים בהתחלה אבל אחר כך מתרגלים", סיפר אחד הנוכחים בחוף. מבית דגן נמסר שטמפרטורת המים עומדת על 18 מעלות, והיא צפויה לעלות במשך היום.

בירושלים נמדדו 28 מעלות. בים המלח ובבאר שבע, הטמפרטורה הגיעה ל-36 מעלות בצהריים, ובצפון הארץ נהנו מ-32 טמפרטורות. הנופשים באילת, שלא מתרגשים מימים חמים כמו היום, עברו את היום עם 34 מעלות.