ערוץ החדשות: שידור חי כל היום

מדי יום, החל מהשעה 9:00 בבוקר, תוכלו להתעדכן בערוץ החדשות של חדשות 2 באינטרנט שמשדר בשידור ישיר במתכונת של גל פתוח. כל הדיווחים והעדכונים ממוקדי ההתרחשויות בארץ ובעולם - בשידור חי

המהפכה כבר כאן: בכל יום משדר אתר האינטרנט של חדשות 2 שידור רציף ומיוחד של האירועים האקטואליים ממוקדי ההתרחשויות בארץ ובעולם - והכול בשידור חי.

ערוץ החדשות משדר בימים ראשון עד חמישי החל מהשעה 9:00 בשידור חי ורציף מאולפן חדשות 2 בנווה אילן. בערוץ החדשות משודר בכל רבע שעה מבזק חדשות עדכני ובנוסף משולבים בשידורי האולפן הפתוח גם מבזקי ספורט, מבזקי כלכלה, מבזקי בידור ותחזית מזג אוויר. 

את השידור החי מובילים צוות המגישים של חדשות 2, ובהם אלעד שמחיוף, דפנה ליאל, ליאור פרידמן, גדעון אוקו, לילך סונין, תמי רשף, וגם החזאי דני דויטש והפנים החדשות של הערוץ - טלי מץ.

שידור חי בשיתוף הגולשים בפייסבוק

נוסף על הדגש המרכזי של הערוץ - להביא את החדשות מהארץ ומהעולם בשידור חי, יהוו גם הגולשים חלק אינטגרלי מהשידורים. זאת באמצעות שילוב פעילות חדשות 2 ברשתות החברתיות, כמו הפעילות בקבוצת האוהדים של חדשות 2 בפייסבוק ובטוויטר.

"ערוץ החדשות האינטרנטי יוצר רצף שידורים של חדשות 2 לאורך כל שעות היממה", הדגיש אבי וייס, מנכ"ל חברת החדשות. "בערוץ החדשות ייקחו חלק כתבי ומגישי החברה, ותכניו יעמדו בסטנדרטים העיתונאיים עליהם אנו מקפידים בכל תכני חברת החדשות".

לדברי לירן דן, סמנכ"ל מדיה אינטראקטיבית, ערוץ החדשות מביא בשורה לגולשים: "שידור רציף של אירועי חדשות בשידור חי עם מבזקי חדשות בכל רבע שעה, תוך מעורבות הגולשים בתוכן החדשותי".

רוצים לקבל עוד עדכונים חמים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק